مخزن مکعبی یا کتابی 500 لیتری
ابعاد:
طول: 142 cm
قطر: 50 cm
ارتفاع: 110 cm
جنس: پلی اتیلن 3840 ( گرید بهداشتی )

مخزن 500 لیتری مکعبی که با عنوان هایی همچون مخازن کتابی و آسانرو نیز شناخته می شود  به صورت تک لایه و سه لایه تولید می شود . در مخزن مکعبی سه لایه به دلیل وجود یک لایه تیره رنگ امکان نفوذ نور آفتاب به داخل مخزن آب وجود ندارد در نتیجه شرایط برای رشد جلبک ها فراهم نمی شود. از اینرو برای ذخیره سازی آب شرب ، مخزن آب پلی اتیلن سه لایه توصیه می شود.

مخزن مکعبی 1000 لیتری  به دلیل ابعاد و سایز مناسب و همچنین ارتفاع کوتاه و حجم کافی به خوبی در فضای های غیر قابل استفاده همچون زیرپله ، پارکینگ ، اتاق تاسیسات می توانند مورد استفاده قرار گیرند.

این منبع آب می تواند آب مصرفی یک ساختمان 2 واحدی را تامین نماید. مزیت اصلی مخزن مکعبی  ابعاد و شکل هندسی آن است و به خوبی در مکان هایی مخازن دیگر امکان نصب ندارند ، قابل نصب است.

این مخازن به صورت پیش فرض فاقد هر گونه اتصال ورودی و خروجی ( فیتینگ ) می باشند به همین دلیل مشتریان گرامی در صورت تمایل و در هنگام ثبت سفارش می توانند در خواست نصب این اتصالات را به کارشناسان فروش شرکت اعلام نمایند. برای نصب این اتصالات هیچگونه هزینه ای دریافت نخواهد شد و تنها مشتریان گرامی هزینه خرید اتصالات را پرداخت خواهند کرد.

لازم به ذکر است که مخازن سه لایه و مخازن تک لایه از نظر ضخامت تفاوتی با یکدیگر ندارند.

توجه به بهداشتی بودن و کیفیت محصولات در پلاستونیک باعث شده تا این شرکت به عنوان بهترین تولید کننده مخازن پلی اتیلن در ایران شناخته شود.

  • امکان نصب کلیه اتصالات و شیر قبل از ارسال در انبار کارخانه وجود دارد
  • گارانتی تعویض 3 ساله و ۱۰ سال خدمات پس از فروش
  • ارسال از طریق باربری به سراسر کشور
  • ارسال فوری در تهران
مخزن مکعبی یا کتابی 500 لیتری
مخزن آب مکعبی یا کتابی 500 لیتری

مخزن پلی اتیلن مکعبی آسانرو 500 لیتریقیمت مخزن مکعبی آسانرو 500 لیتری

 روش های خرید مخزن مکعبی یا کتابی 500 لیتری :

روش اول : تماس با شماره های 55219861-021 و 55219862-021 و ثبت سفارش تلفنی توسط کارشناسان فروش

روش دوم : مراجعه حضوری به انبار فروش به آدرس تهران خ شهید رجایی جنوب پایین تر از سه راه ایران ترانسفور انبار شرکت پلاستونیک ( قبلاً مراجعه حضوری نیاز به هماهنگی می باشد )

کلمات کلیدی: مخزن آب ، منبع آب مکعبی ، تانکر کتابی ، مخزن آب 500 لیتری ، تانکر آب پلاستیکی 500 لیتری کتابی ، فروش مخازن پلی اتیلن 500 لیتر

مطالعه مطالب زیر را نیز به شما پیشنهاد می دهیم:

شرایط ضمانت و گارانتی مخازن آب پلاستونیک
راهنمای نصب مخزن آب
لیست قیمت مخزن آب