وان حمام پلاستیکی: قیمت و ابعاد وان های حمام پلاستیکی

معرفی وان های حمام پلاستیکی تولید شده از پلی اتیلن درجه یک

وان حمام پلاستیکی

وان حمام پلاستیکی، گزینه ای عالی برای افرادی است که فاقد وان حمام سرامیکی پیش ساخته در منزلشان هستند و یا اینکه به دلیل کوچک بودن فضای در دسترس حمام، تمایلی به نصب وان حمام ندارند. این وان ها که به طور ویژه برای استفاده در حمام های خانگی تولید شده اند قیمت به مراتب پایین تری نسبت به سایر وان ها دارند و پس از استفاده به راحتی می توان آنها را به خارج از حمام برد.

تجربه ی لذت بخش ریکاوری و آب درمانی با استفاده از وان حمام پلاستیکی

ریکاوری و آبدرمانی یکی از کارهای روتین و متداول ورزشکاران حرفه ای برای بازیابی و بروز رسانی توان جسمی است و بسیاری از باشگاه های معتبر ورزشی از وان حمامی و مخازن پلی اتیلن برای اینکار استفاده می نمایند. امروزه این کار مورد توجه بسیاری از مردم عادی نیز قرار گرفته است.

ویژگی کلی وان های حمام پلاستیکی، تولید شده از پلی اتیلن با کیفیت و درجه یک شامل موارد زیر است:

 • سبک و انعطاف پذیر
 •  استفاده آسان بدون نیاز به نصب
 • مقاوم در برابر ضربه و فشار
 • عدم اتلاف دمای آب
 • مقاوم در برابر اشعه فرابنفش نور آفتاب
 • مقاومت در برابر خوردگی
 • قیمت کمتر نسبت به سایر وان ها
 • گارانتی و ضمانت نامه محصول
 • استانداردهای بهداشتی

من نگران استحکام و مقاومت وان پلاستیکی حمام هستم؟

یکی از سوالات متداول مشتریان در خصوص استحکام وان حمام پلاستیکی مگاپلاست است و بسیاری نگران مقاومت این محصول در برابر ضربات و یا فشار ناشی از سنگینی آب هستند.

البته پس از مشاهده از نزدیک این محصول بسیاری از نگرانی های آنها برطرف می شود ولی به هر حال بسیاری از ما تجربه های نا خوشایندی از استحکام محصولات پلاستیکی داریم.

در این مورد باید گفت این پلاستیک از نوع پلی اتیلن است و استحکام این وان پلاستیکی شما را شگفت زده خواهد کرد. ضمن اینکه این استحکام همراه با انعظاف ذاتی پلی اتیلن ترکیب شده. برای اینکه جای هیچ گونه شک و شبهه ای باقی نماند این محصولات با گارانتی تعویض 5 ساله عرضه می شوند. البته ما بعید میدانیم در صورت رعایت نکات ساده زیر روزی نیازمند به استفاده از این گارانتی شوید.

 • از نصب وان حمام در نزدیکی شعله و آتش اجتناب نمایید.
 • سطح محل نصب وان کاملاً باید صاف باشد و هیچگونه نا همواری وجود نداشته باشد.
 • از برخورد شدید اجسام نوک تیز به بدنه وان پلاستیکی حمام اجتناب شود.
 • همینا!

سایز و ابعاد وان حمام پلاستیکی

وان حمامی کوچک :  ابعاد : طول 126 سانتیمتر و عرض 69 سانتیمتر و ارتفاع قسمت قرار گیری سر 65 سانتیمتر و حداکثر ارتفاع آبگیری 46 سانتیمتر سانتی متر می باشد. یک فرد بزرگسال با 175 سانتیمتر قامت می تواند با خم کردن پاها از این وان به خوبی استقاده کند.

وان حمامی بزرگ (وان حمامی بزرگسالان) : ابعاد طول 158 سانتیمتر و عرض 69 سانتیمتر و ارتفاع قسمت قرار گیری سر 67 سانتیمتر و حداکثر ارتفاع آبگیری 46 سانتیمتر سانتی متر می باشد.  یک فرد بزرگسال با 175 سانتیمتر قامت می تواند بدون خم کردن پاها از این وان به خوبی استقاده کند.

وان حمام قابل حمل پلاستیکی

وان حمامی پلاستیکی
وان حمامی پلاستیکی

آیا سایز و ابعاد وان حمامی پلاستیکی با حمام خانه ما منطبق است؟

این یکی از سوال های متداولی است که از ما پرسیده می شود. در این رابطه باید بگوییم اگر عرض درب حمام شما حدود 48cm و یا بیشتر باشد و طرفین چارچوب درب و داخل حمام فضای کافی برای مانور و چرخاندن وجود داشته باشد وان حمام پلاستیکی به راحتی می تواند داخل و خارج شود.

آیا می توان از وان حمام پلی اتیلن (پلاستیکی) به صورت دائمی و ثابت و به جای وان سرامیکی استفاده کرد؟

بله. با زیر سازی مناسب می توان از این وان ها به صورت دائمی استفاده کرد. در پایین این وان ها امکان سوراخ کاری و نصب خروجی امکان پذیر است.

قیمت وان حمامی پلاستیکی چقدر است؟

برای اطلاع از قیمت بروز وان حمامی پلاستیکی یا همان وان حمامی ساده می توانید با شماره های 02155219862 – 02155219861 تماس بگیرید.

آیا امکان مشاهده وان حمام پلاستیکی مگاپلاست و خرید حضوری وجود دارد؟

بله. کافی است به آدرس انبار درج شده در پایین صفحه مراجعه کنید. در همانجا نیز می توانید اقدام به خرید وان حمامی پلاستیکی نمایید. منتهی پیشنهاد می کنیم قبل حضور در انبار با شماره های فوق تماس بگیرید و هماهنگی کنید تا از موجود بودن وان مد نظر شما در انبار و در ساعت حضور شما اطمینان حاصل نمایید.

 

دیدگاه ها در رابطه با “وان حمام پلاستیکی: قیمت و ابعاد وان های حمام پلاستیکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.