مخازن پلی اتیلن در شهریار و فردیس و ملارد

مخازن پلی اتیلن در شهریار و فردیس و ملارد

نگاهی به انواع مخازن پلی اتیلن در شهریار و فردیس و ملارد

حمل و تحویل فوری مخازن پلی اتیلن

مخازن پلی اتیلن در دنیا با صفاتی همچون بادوام (long lasting)، دارای ساختار متسحکم (structurally strong) و مناسب برای ذخیره آب آشامیدنی (suitable for “potable” or drinking quality water) توصیف می شوند. نکته ی جالب اینجاست که عمر مفید یک مخزن پلی اتیلن تولید شده از مواد اولیه نو در هر شکل و طرحی، تا بیست و پنج سال تخمین زده می شود. بسیار خب، با این تفاسیر به راحتی می توان حدس زد که چرا مخزن پلی اتیلن در در شهریار و فرئیس و ملارد  توابع تهران و کرج  می تواند کالایی مفید و حتی ضروری نام گیرد. در سطرهای آینده ما را همراهی کنید تا دقیق تر با این مخازن استثنایی آشنا شویم.

آشنایی با پلمیر سازنده ی مخزن پلی اتیلن

پلی اتیلن نوعی پلاستیک درهم تنیده و فشرده است که علی رغم استحکام، انعطاف قابل توجهی از خود نشان می دهد. همین امر سبب می شود مخزن پلی اتیلن پلاستونیک بتواند زیر داغ ترین آفتاب ها، تا بیست و پنج سال عمر کند (بدون ترک خوردگی و از دست دادن خاصیت روز اول). حالا دقیق تر می توان پاسخ داد که چرا در استان های تهران و البرز، از جاجرود گرفته تا شهریار و فردیس می توان وظیفه ی سنگین ذخیره ی آب را به این مخازن دوست داشتنی سپرد.

البته، در زمان انتخاب مخزن پلی اتیلن به دو نکته توجه ویژه داشته باشید. اول اینکه مبنا را بر این قرار دهید تا از برندی خوشنام و امتحان پس داده مانند پلاستونیک خرید کنید و ثانیا توجه داشته باشید استاندارد های لازم را دارا باشند. مانند سیب سلامت و نشان ملی استاندارد.

نگاهی به انواع طرح های مخازن پلی اتیلن

به دلیل همان ماهیت انعطاف پذیر که در بالا ذکر شد، مخزن پلی اتیلن می تواند در انواع و اقسام طرح ها تولید شود. به عنوان مثال تصویر زیر را که تنها چهار طرح از این مخازن را به نمایش گذاشته مد نظر داشته باشید. مخازن پلی اتیلن می توانند به صورت گرد، دیواری، به منظور قرار گرفتن زیر خاک و به شکل پهن و کم ارتفاع به منظور قرار گرفتن در شرایطی با محدودیت فضا تولید شوند (نام های گفته شده به ترتیب از چپ به راست صادق است).

چرا باید در شهریار و کرج و تهران از مخازن پلی اتیلن استفاده کنیم؟

در استان هایی که دچار تنش آبی شده اند مانند تهران و البرز، با شهرهایی پرجمعیت ویژگی هایی مثل آن چه در زیر ذکر شده، می تواند کلید انتخاب این مخازن باشد؛

  • هزینه ی پایین تهیه این مخازن (Cost)؛
  • وجود مخازن پلی اتیلن در ابعاد گوناگون
  • کیفیت بالای نگهداری آب (Water quality)؛
  • وزن کم و راحتی روند نصب (Weight and ease of installation).
Summary
Review Date
Reviewed Item
مخازن پلی اتیلن در شهریار و فردیس و ملارد
Author Rating
51star1star1star1star1star

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.