لگن پلاستیکی

وان پلی اتیلن

لگن پلاستیکی :

در بسیاری از درمانهای پزشکی نیاز است تا تمام یا قسمتی از بدن بیمار در داخل لگن پلاستیکی بهداشتی یا وان پلاستیکی بهداشتی مستغرق شود ( آب درمانی و …). بهداشتی بودن وان ، سبک و قابل حمل بودن (توسط ماشین سواری) در کنار استحکام بدنه مهمترین مزایای وان های بهداشتی پلاستونیک است. استحکام این وانها به گونه ای است که دیواره آنها تکیه گاه مطمئنی برای بیمار هنگام نشستن و برخاستن است. ذیلا به معرفی انواع وان بهداشتی یا لگن طبی می پردازیم:

لگن پلاستیکی 150 لیتری  :

این وان یا لگن پلاستیکی 150 لیتری با طول 80 سانت عرض 50 سانت و عمق 40 سانت مناسب برای افرادی با قامتی متوسط و کوچک است . این وان ها علاوه بر قابل استفاده بودن در دوره های آب درمانی ، در بسیاری از اقدامات درمانی قبل و بعد از جراحی ( درمان بواسیر ، آبسه و … ) نیز کاربرد دارند. از دیگر موارد کاربری استفاده از این وانها در درمان یبوست مزمن ، بیماری های پوستی و … می باشد. (قابل حمل در صندلی عقب اتومبیل سواری با ابعاد پژو GLX)

 لگن پلاستیکی 200 لیتری :

این وان یا لگن پلاستیکی 200لیتری با طول 80 سانت عرض 50 سانت و عمق 50 سانت مناسب برای افرادی با قامتی متوسط است. این وان ها علاوه بر قابل استفاده بودن در دوره های آب درمانی ، در بسیاری از اقدامات درمانی قبل و بعد از جراحی ( درمان بواسیر ، آبسه و … ) نیز کاربرد دارند. از دیگر موارد کاربری استفاده از این وانها در درمان یبوست مزمن ، بیماری های پوستی و … می باشد. (قابل حمل در صندلی عقب اتومبیل سواری با ابعاد پژو GLX)

تلفن سفارشات وان پلاستیکی قابل حمل : 02155219862   02155219861     09366386381

دیدگاه ها در رابطه با “لگن پلاستیکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.