مشخصات، ابعاد و قیمت خرید صندلی پلاستیکی کودک پیکو picco

صندلی پلاستیکی کودک مدل چند کاره یا Multiple مناسب استفاده به عنوان صندلی ایمن کودک برای مهد کودک و منازل است. این صندلی کودک دارای زیبایی و طراحی منحصر به فردی است. این طراحی باعث شده تا بتوان از این صندلی های کودک در حالت های مختلفی استفاده کرد ضمن اینکه هیچگونه خطری بابت افتادن کودکان به وجود نیاید. برای تولید صندلی پلاستیکی کودک برند پیکو از پلی اتیلن با کیفیت و درجه یکی استفاده شده است. این محصول با افتخار تولید ایران است و توسط یکی از بهترین تولید کنندگان محصولات پلی اتیلنی در ایران تولید شده و گارانتی می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت سفارش با شماره 01133114915 تماس حاصل نمایید

صندلی پلاستیکی کودک
صندلی پلاستیکی کودک مناسب تجهیز مهد کودک ها و خانه های بازی

پلی‌ اتیلن استفاده شده در این محصول در مقابل اشعه آفتاب، تغییر رنگ  و شکنندگی مقاوم است. ارتفاع صندلی به‌گونه‌ای بوده  که درحالت اول 18.5 سانتی‌متر و در حالت دوم 26.5 سانتی‌متر اززمین فاصله دارد. با یک چرخش ساده می‌توان حالت‌های صندلی را تغییر داده و به عنوان میز هم از آن استفاده کنید. ابعاد سطح‌نشیمن این صندلی به 30 × 27 سانتی‌متر می‌رسد و جهت ایمنی کودک لبه‌‌های آن به صورت گرد طراحی شده است. گفتنی است حداکثر تحمل وزن این صندلی به 120 کیلوگرم می‌رسد.

صندلی کودک پلاستیکی چند کاره پیکو در ۴ رنگ زیبای زرد، آبی، سبز و قرمز به صورت میز و صندلی با دو ارتفاع نشیمن متفاوت قابل استفاده است .

ویژگی های صندلی کودک پلاستیکی پیکو

-قابلیت شستشو آسان
– ظرفیت وزنی 120 کیلوگرم
– ابعاد سطح نشیمن 27 × 30 سانتی‌متر
– کمترین ارتفاع نشیمن از زمین 18.5 سانتی‌متر
– به دلیل وجود انحنا ارتفاع وسط نشیمن 18.5 و ارتفاع کناره‌ها 20 سانتی‌متر
– بیشترین ارتفاع نشیمن از زمین 26.5 سانتی‌متر
– به دلیل وجود انحنا ارتفاع وسط نشیمن 26.5 و ارتفاع کناره‌ها 28 سانتی‌متر
– ساخته شده از پلی‌اتیلن فودگرید
– وزن بسته بندی 5.9 کیلوگرم
– قابل تبدیل به میز با یک چرخش
– قابلیت تغییر و تنظیم نشیمن
– دارای لبه‌های گرد جهت ایمنی بیشتر کودک
– مقاوم در برابر اشعه‌ی آفتاب و بدون تغییر رنگ و شکنندگی
صندلی پلاستیکی کودک

تخفیف ویژه صندلی کودک پلاستیکی برای مهد کودک ها و خانه های بازی

برای مهد کودک ها و خانه های بازی که می خواهند اقدام به خرید عمده صندلی کودک نمایند تخفیف ویژه ای در نظر گرفته شده است. برای اطلاع از میزان تخفیف این محصولات با شماره 02155219861 تماس حاصل نمایید.

بسیاری از ست های میز و صندلی موجود معمولا به گونه ای است که برای کودکان مناسب نیست چون همیشه امکان افتادن آن ها وجود دارد.اما برای جلوگیری از افتادن، آیا باید از نیمکت های کوتاه تر استفاده کرد؟ البته که نیمکت های کوتاه تر گزینه خوبی هستند اما بدون پشتی و بدون کمک پدر و مادر، کودک نوپا بر روی آن خیلی دوام نمی آورد.

صندلی کودک پلاستیکی
صندلی کودک پلاستیکی مدل چند کاره

چرا ما صندلی کودک پیکو را به شما پیشنهاد می کنیم؟

  1. از پلاستیک ساخته شده و تمیز کردنش آسان است.
  2.  سطح صندلی مانع  لغزیدن و سر خوردن کودک میشود .
  3. صندلی های مکعبی برای بچه ها انتخاب امنی است. چون در اکثر صندلی ها بچه ها می افتند و این اتفاق میان همه آن ها مشترک است.
  4. طراحی این صندلی بسیار پایدار است طوری که انداختن صندلی کار سختی است و به این راحتی ها برگردانده نمی شود.
  5. لبه های گرد آن بسیار از لبه های تیز میز های چوبی استاندارد هم ایمن تر است و هیچ گوشه تیزی در آن وجود ندارد که خطرناک باشد.
  6. قابل دسترسی است و قیمت بالایی ندارد.
  7. صندلی ارزانی محسوب می شود، پس مقرون به صرفه است.
  8. بسیار بادوام است و برای استفاده طولانی مدت ساخته شده است.

استفاده از صندلی به عنوان میز کودک

میز و صندلی کودک پلاستیکی

کافیه که صندلی را برگردانید تا تبدیل به یک میز مربعی شود که حتی وقتی بچه ها به آن تکیه می دهند هم به این راحتی ها تعادلش به هم نمی خورد.

اگر دو عدد از آن را تهیه کنید یک ست میز و صندلی خواهید داشت که تا مدت ها برای شما قابل استفاده است. اگر از آن به عنوان صندلی استفاده کنید به صورت همزمان به دو ارتفاع 15.5 سانتی متر و 26.5 سانتی متر دسترسی دارید.

وقتی فرزندتان کم سن و سال تر است از ارتفاع کمتر صندلی استفاده کنید که پشتی بلندتری دارد و از طرفی این محصول دسته هایی دارد که حفاظ بسیار خوبی برای جلوگیری از افتادن کودک است.

وقتی فرزندتان بزرگ تر شد و قدش بلندتر شد از سمت دیگر صندلی استفاده کنید که ارتفاع نشیمن نسبتا بلندتری دارد (23 سانتی متر) و پشتی کوتاه تر.

بچه ها برای آن که روی صندلی بنشینند یا از آن پایین بیایند نیاز دارند تا از دسته های صندلی استفاده کنند. یک نگرانی این است که صندلی بر روی آن ها بیفتد اما طراحی و ساخت این محصول به گونه ای است که با تکیه کودکان هم تعادلش به هم نمی خورد.

 اما این صندلی ها برای چه گروهی مناسب نیست؟

صندلی مهد کودک

بچه هایی که از این صندلی های مکعبی استفاده می کنند باید قادر باشند به تنهایی، بدون کمک و با استفاده از عضلات خود پاهایشان را بر زمین ثابت کنند. این صندلی برای بچه هایی که هنوز تعادل کافی ندارندگزینه مناسبی نیست. چه شرایط نرمال قدی و وزنی داشته باشند چه شراط خاص، این صندلی برای کودکانی با حداقل قد 76-71 سانتی متر مناسب است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت سفارش با شماره 01133114915 تماس حاصل نمایید