راهنمای خرید مخزن آب و محصولات پلی اتیلنی از مگاپلاست ایران

به دو روش تلفنی و حضوری می توانید اقدام به خرید محصولات پلی اتیلنی از فروشگاه مگاپلاست ایران نمایید. برای اطلاع از جزئیات بیشتر در این خصوص اینجا را کلیک نمایید.

راهنمای خرید محصولات

با توجه به دسته بندی های ذیل می توانید اطلاعات مفیدی در ارتباط با راهنمای انتخاب و خرید هر یک از محصولات بدست آورید.

راهنمای خرید مخزن آب پلی اتیلن

مخزن آب پلی اتیلن و یا تانکر آب پلاستیکی به صورت تک لایه، دو لایه، سه لایه و یا چهار لایه تولید می شود . اولین نکته ای که در رابطه با مخزن آب شرب باید بدانید این است که نفوذ نور خورشید به داخل مخزن، باعث ایجاد جلبک می شود. در نتیجه باید از مخازن چند لایه استفاده کنید. مخزن سه لایه برای این کار یک انتخاب مناسب است و مخازن بیش از سه لایه برای مصارف دارویی پیشنهاد می شوند. لازم به ذکر است تنها در صورتی می توان از مخازن تک لایه برای ذخیره سازی آب شرب استفاده کرد که هیچگونه نوری در محیط اطراف وجود نداشته باشد.

در هنگام خرید مخزن آب پلی اتیلن به نکات زیر توجه فرمایید:

-براورد دقیق حجم مورد نیاز
-اندازه گیری و آماده سازی دقیق محل نصب
-اطمینان از وجود گواهینامه ها استاندارد و بهداشتی
-آمادگی برای تخلیه مخزن و انتقال به محل نصب

برای کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد می کنیم مقاله راهنمای خرید مخزن آب را مطالعه نمایید.

راهنمای خرید منبع انبساط

منظور از منبع انبساط، منبع انبساط باز پلی اتیلنی است که به صورت تک لایه و دو لایه فوم دار تولید می شوند.

علت استفاده از منبع انبساط:

آب موجود در چرخه تاسیسات ساختمان،بعد از دریافت گرما، منبسط شده و حجم آن افزایش می یابد.جهت جلوگیری از خروج این حجم اضافی از چرخه و هم چنین کنترل فشار استاتیک سیستم گرمایش ساختمان از منبع انبساط یا مخزن انبساط استفاده می شود.

محل نصب مخزن انبساط باید به گونه ای انتخاب شود که سطح آن کاملاً یکنواخت بوده و فاقد هر گونه پستی و بندی باشد. همچنین برای نصب مخزن انبساط باز معمولاً از دو لوله رفت و برگشت استفاده می شود. البته می توان مخزن انبساط را تنها با یك لوله نیز با سیستم مرتبط نمود ولی بهتر است به منظور شركت دادن آب آن در چرخه انتقال، دو لوله یكی برای رفت  دیگری جهت برگشت آب از مخزن انبساط در نظر گرفته شود.
جهت جبران کمبود آب مورد نیاز سیستم، منبع انبساط باز بوسیله یک عدد شیر کنترل سطح یا شناور می تواند به آب شهری نیز متصل گردد.

آب گرم ورودی به مخزن انبساط تا حد زیادی مانع از یخ زدگی مخزن در زمان یخبندان می شوند . ضمن اینکه برای اطمینان بیشتر از مخازن انبساط دو لایه فوم دار می توان استفاده کرد که خاصیت عایقی دارند. . بهتر است برای صرفه جویی در انرژی لوله ها نیز عایق بندی شده باشند.
به دلیل احتمال سرریز آب از منبع انبساط بهتر است لوله سر ریز و لوله تخلیه را به هم متصل و به موتورخانه متصل کرد تا از هدر رفت آب گرم جلوگیری به عمل آید. البته لازم است حتماً علت سرریز مشخص شود تا قطعه معیوب تعمیر و یاجایگزین شود.

راهنمای خرید مخزن سمپاش

به زودی راهنمای جامع خرید مخزن سمپاش نوشته خواهد شد. در صورت نیاز به اطلاع از جزئیات فنی و قیمت مخازن سمپاش با شماره های 02155219861 – 02155219862 تماس حاصل نمایید.

راهنمای خرید وان پلاستیکی

بهتر است پیش از خرید وان پلاستیکی به نکات زیر توجه نمایید تا احتمال برخورد با مشکلات احتمالی در هنگام استفاده از وان های پلاستیکی به حداقل برسد.

وان های پلاستیکی و همچنین تمامی محصولات پلی اتیلنی علی رغم مزیت های فراوان محدودیت هایی نیز دارند. یکی از این موارد این است که نباید اجسام نوک تیز با شدت زیاد به آنها برخورد داشته باشند و در صورت برخورد امکان پارگی و یا سوراخ شدن وان وجود خواهد داشت . در واقع پلی اتیلن مثل اکثر مواد پلیمری در برابر ضربه اجسام نوک تیز و حرارت آسیب پذیر هستند.

یکی از نکات مهمی که در رابطه با وان پلاستیکی بزرگ بهتر است بدانید این است که ، پر کردن کامل حجم وان پلاستیکی بزرگ می تواند منجر به تغییر شکل و یا به اصطلاح افراد فنی دفورمگی وان شود. که البته این اتفاق بستگی زیادی به ماده ای که درون وان ها ریخته می شود دارد.

برای حل این مشکل باید از محافظ فلزی وان استفاده کرد و در غیر این صورت نباید تمامی حجم وان پر شود . حالت ایده آل این است که حداکثر از ۲/۳ وان استفاده شود.

وان پلاستیکی باید در جایی نصب شود که هیچگونه نا همواری و یا سنگ ریزه ای در زیر سطح آن وجود نداشته باشد. ضمن اینکه سطح محل نصب شیبدار نباشد و کف آن نیز استحکام لازم را داشته باشد.

روش های خرید و ارسال محصولات در فروشگاه مگاپلاست ایران

روش اول: خرید تلفنی

پس از اطلاع از مشخصات محصول که از طریق وب سایت و یا تماس با کارشناسان فروش ما بدست می آورید می توانید اقدام به ثبت سفارش تلفنی نمایید. کارشناسان فروش ما زمان تقریبی ارسال و دریافت محصول را به اطلاع شما می رسانند.

روش دوم: خرید حضوری

برای خرید حضوری و مشاهده محصولات می توانید به آدرس تهران، اتوبان شهید رجایی جنوب (جاده قدیم تهران – قم) پایین تر از سه راه ایران ترانسفور نبش کوچه کاخ، انبار سادات نوین مراجعه نمایید. پیشنهاد می کنیم پیش از آمدن حتماً با شماره 02155219861 و یا 02155219862 تماس حاصل نمایید تا هم از حضور کارشناس و هم از موجودی محصول شما اطمینان حاصل نمایید.

روش ارسال در تهران و کرج: در این دو شهر امکان ارسال فوری تا درب آدرس مشتری و توسط وانت بار های شرکت وجود دارد. همچنین در صورتی که مبلغ فاکتور خرید شما بیش از 800,000 تومان باشد هزینه ای بابت ارسال از مشتری دریافت نخواهد شد.

 روش ارسال در سایر شهرها: ارسال سفارشات بیش از 800,000 تومان به دفاتر باربری ها در مراکز استان ها رایگان می باشد. برای سایر شهرستان ها پس از استعلام از دفاتر باربری کمترین هزینه ارسال به مشتری اطلاع داده شده و پس از تایید، بار مشتری ارسال می شود.
  توجه: مخازن حجیم (بالای 5000 لیتر) شرایط ارسال متفاوتی دارند و تحت شرایط خاصی، شامل ارسال رایگان می باشند. برای اطلاع از هزینه ارسال با ما تماس بگیرید.