پرسش و پاسخ خرید مخزن پلی اتیلن 5

پرسش:سلام، آیا میشه از این مخازن برای ذخیره آب یخ و یا آب داغ استفاده کرد. مثلا شبیه فلاسک آب از این مخازن استفاده کرد؟

پاسخ: بله می توان از این مخازن برای این منظور استفاده کرد. و می تواند به راحتی جایگزین فلاسک آب شود.  البته میزان ماندگاری و حفظ دما به اندازه فلاسک ها نمی باشد .جنس این مخازن به گونه ای است که در مقابل انتقال حرارت تا حدود مقاومت می کند. البته حداکثر دمایی که آب داخل آن می تواند داشته باشد 55 درجه است.

پرسش:سلام ببخشید میخواستم مخازن پلی اتلین تا چند درجه تحمل دارن برای نگهداری اب در دمای ۸۰ درجه تا ۱۰۰ درجه مناسبه هستند یا خیر؟

پاسخ: حداکثر دمایی که شرکت گارانتی می کند ۵۵+ درجه می باشد. البته بیشتر از این دما هم قابل تحمل است ولی از گارانتی خارج می شود. برای دمای بیشتر مخازن فوم دار پیشنهاد می شوند.

پرسش:سلام این مخازن سه لایه عایق حرارتی دارند؟ یعنی در معرض هوای ازاد دمای اب داخلش گرم و سرد نمیشه یا درزمستون در مناطق سرد اب توش یخ نمی زنه،؟ لطفا راهنمایی بفرمایین اگه تو ایمیل جواب بدین ممنون میشم.

پاسخ:سلام این مخازن نسبت به مخازن فلزی مقاومت دمایی بیشتری دارند. اگر عایق بیشتری می خواهید مخازن فوم دار برای این منظور پیشنهاد می شوند.

پرسش:با سلام من از شهرستان اسفراین در خراسان شمالی می باشم می خواستم ببینم آیا به شهر ما نیز ارسال بار دارید یا خیر؟

پاسخ: سلام بله ارسال محصولات به سراسر کشور انجام می شود. البته ابتدا از نزدیکترین نمایندگی به شما استعلام می شود تا در صورت موجود بودن از نمایندگی برای شما ارسال شود. در غیر اینصورت از انبار کارخانه و از طریق پست یا دفاتر باربری خدمتتان ارسال میشود.

پرسش:با سلام برای کارخانه ای که حدود 70 نفر پرسنل دارد چه مخزن آبی مورد نیاز است؟ مخزن یک با دو و سه لایه چه فرقی میکنه؟چه مشخصات معایب و مزیت دارند؟

پاسخ: هر نفر در یک روز ۱۵۰ لیتر آب مصرف می کند. پیشنهاد می کنیم نیمی از این مقدار را برای هر نفر در نظر بگیرید و برای 70 نفر بین 3000 تا 5000 لیتر مورد نیاز است. در هر روز ذخیره داشته باشید. اما اگر آب لوله کشی همیشه در دسترس است و مخزن مرتب پر می شود (هرچند با فشار کم ) مخزن ۲۰۰۰ الی 3000 لیتر لیتر کافی خواهد بود.مخازن سه لایه و بیشتر به واسطه لایه های رنگی داخلی مانع از عبور نور می شوند و اجازه رشد جلبک را نمی دهند.

دسته بندی: برچسب ها: