پرسش و پاسخ خرید مخزن پلی اتیلن 1

در این قسمت برخی از پرسش های متداول مشتریان در خصوص خرید مخزن پلی اتیلن و وان های پلاستیکی گرداوری شده و به آنها پاسخ داده شده است. در صورتی که پاسخ پرسش خود را نیافتید با ما تماس بگیرید.

پرسش: باسلام آیا استفاده از مخزن آب به صورت ثقلی و تنها در قسمت پشت بام  (یعنی پمپ آب استفاده نشود) تاثیر در فشار آب واحد های طبقات بالایی دارد؟

پاسخ: خیر بدون پمپ فشار کافی نخواهید داشت و لازم است مخزن در ارتفاع حدوداً 10 الی 15 متری از آخرین طبقه نصب شود.

پرسش: کاربرد مدل یک لایه با مدل سه لایه چیه؟ برای ذخیره آب کدام مدل پیشنهاد میشه؟ آیا مخازن تک لایه از سه لایه ضخامت و استحکامشون کمتر هست؟

پاسخ: مدل یک لایه و سه لایه از نظر ضخامت تقریباً با هم تفاوتی ندارند و تنها تفاوت وجود یک لایه تیره رنگ بین لایه های مخزن سه لایه است که باعث می شود نوری به داخل مخزن نتواند نفوذ کند و در نتیجه امکان رشد جلبک درون آب وجود نخواهد داشت. به همین دلیل برای ذخیره آب مدل سه لایه پیشنهاد می شود.

پرسش:سلام. آیا میتوان در پشت بام فقط منبع آب ( بدون پمپ ) نصب کرد و آب بصورت ثقلی جهت طبقات بالای ساختمان تامین شود؟ طبقات پایین تر چطور می توانند استفاده کنند؟

پاسخ: منبع آب در پشت بام فشار کافی برای روشن شدن تجهیزاتی مثل پکیج و … را ندارد و فشار کمی دارد. برای اینکه فشار مناسبی ایجاد شود نیاز است منبع آب بر روی پایه هایی حداقل به ارتفاع 10 متر از سطح شیرالات آخرین طبقه نصب شود.

پرسش: سلام. واسه مخزن مخزن پلی اتیلن امکان سفارش تهیه پایه فلزی وجود داره؟ واسه ذخیره آبیاری باغچه تک لایه کافیه یا باید سه لایه باشه؟ من نگرانم تک لایه بگیرم ضخامتش کم باشه و مخزن زود آسیب ببینه آخه اینجا هوا در تابستان ها بسیار گرم و در زمستان ها بسیار سرد هست.

پاسخ: فعلاً امکان ساخت پایه رو نداریم. برای آب هم میتونید مخزن تک لایه بگیرید و هم سه لایه. تنها فرقشون این هست که در تک لایه آب جلبک میزنه ولی در سه لایه خیر. تک لایه و سه لایه بودن در استحکام و ضخامت فرقی ندارند.

 

پرسش: سلام خسته نباشید. ضخامت وان 1500 لیتری چقدر است؟ آیا امکان خرید حضوری از شرکت وجود دارد؟ تولید سفارشی وان هم دارید و آیا میشه از هر همه وان های پلاستیکی شما به عنوان وان حمام استفاده کرد؟

پاسخ: ضخامت وان ها در همه جای آنها یکسان نیست و تفاوت دارد. اگر برای حمام می خواهید استفاده کنید وان های صنعتی پیشنهاد نمی شوند و برای این کار وان های حمام در دو مدل وان حمام کوچک و وان حمام بزرگ تولید شده اند و از آنها می توانید استفاده نمایید.

پرسش: سلام یک مخزن مکعبی به ابعاد ۱۸۰ cm در ۱۰۰ cm و ارتفاع 210 cm خواستم به علت محدودیت جا چی پیشنهاد می دین ؟ سفارشی هم تولید می کنید؟

پاسخ: خیر قربان سفارشی تولید نداریم. نزدیک به این ابعاد محصولاتی داریم میتونید تماس بگیرید همکارانمون راهنمایتون می کنن.

پرسش: سلام وقت بخیر آیا در استان گیلان شهرستان رشت نمایندگی دارید؟ اگر ندارید هزینه حمل باربری به رشت مربوط به وان پلاستیکی حمام رایگان هست یا کرایه می خوره و چقدر هست اگه کرایه میخوره .با تشکر

پاسخ: بله داریم. البته همه محصولات موجود در مگاپلاست ایران را موجود ندارند. شما چه محصول و لیتراژی مد نظرتون هست اعلام بفرمایید تا بیشتر راهنمایی کنیم.

پرسش:سلام لطفا ابعاد و ظرفیت مخزن استوانه ای روباز پلی اتیلن حفاظ دار واسه پروش ماهی را بفرمائید؟

پاسخ: سلام. مخزن استوانه ای رو باز در ابعاد و لیتراژ های مخازن پلی اتیلن ایستاده قابل تولید هست. از صفحه ابعاد و قیمت ها مخزن مناسب را انتخاب نمایید و سپس با شماره 02155219861 تماس حاصل نمایید.

پرسش:سلام … میخواستم بپرسم وان در ابعاد 4 متر در ۱ متر عرض و ارتفاع 1 متر موجود دارید یا تولید می کنید؟

پاسخ: سلام. خیر قربان در این ابعاد وانی نداریم و تولید سفارشی هم فعلاً نداریم مگر اینکه تعداد بالا بخواهید. اگر بیش از 30 عدد می خواهید با شماره 02155219861 تماس بگیرید راهنماییتون می کنن.

دسته بندی: برچسب ها: