پرسش و پاسخ خرید مخزن پلی اتیلن 7

پرسش : در مخازن افقی تعدادی پایه وجود داره آیا هرچقدر این پایه ها بیشتر باشند استحکام مخزن بیشتر است؟

پاسخ : خیر قربان، تعداد پایه تاثیری در استحکام مخزن افقی ندارد. طراحی قالب ها به گونه ای انجام شده است تا مخزن استحکام کافی داشته باشد به همین دلیل طبیعی است که هر چه مخزن افزایش حجم داشته باشد، تعداد پایه های آن افزایش می یابد.

پرسش :مخزنی با حجم ۵۰۰۰۰ لیتر برای نگهداری اسید نیاز داریم .آیا موجود است و اگر موجود نیست سفارشی تولید می شود؟
پاسخ : لطفاً نوع اسید و هرگونه مشخصاتی که از آن دارید در اختیار کارشناسان فنی ما قرار دهید. خوشبختانه بسیاری از اسید ها در مخازن پلی اتیلن قابل ذخیره سازی هستند. در مورد لیتراژ مد نظر شما متاسفانه مخزن پلی اتیلن 50 هزار لیتری موجود نمی باشد. برای اینکار می توانید از چندین مخزن کوچکتر استفاده نمایید و از طریق شاه لوله به یکدیگر متصل نمایید.

پرسش : سلام میشه چند عدد مخزن رو به هم متصل کرد؟
پاسخ: سلام بله قربان می توانید چیدمانشان را به این صورت قرار دهید و به روش سری یا موازی به هم متصل سازید تا به حجم آب مورد نیازتان دست یابید

پرسش: سلام مخزن پلی اتیلن برای نگهداری آب لیمو مناسب هست یا خیر؟
پاسخ : بله مناسب است. فقط در انتخاب اتصالات آن دقت فرمایید که حتماً از نوع پلی اتیلنی باشد.

پرسش: آیا امکان نصب فیتینگ روی هر قسمتی از مخزن وجود دارد یا فقط نقاط خاصی هستند که مناسب این کار است؟
پاسخ : خیر قربان در هرجایی نمی شود اتصالات ورود و خروج نصب کرد، تنها در مکان های مشخص شده بر روی بدنه مخازن می توان اتصالات نصب کرد.

پرسش: سلام میخواستم بدونم حتی اگر مخزن پلی اتیلن رو زیر سقف بزاریم دیوار چینی کنیم بازم باید از سه لایه استفاده بشه؟
پاسخ : اگر نوری در محل نصب مخزن تک لایه وجود نداشته باشد می توانید از مخازن تک لایه نیز استفاده نمایید ولی در صورتی که نوری به مخزن بتابد حتی نور غیر مستقیم یا چراغ نیز می تواند در رشد جلبک تاثیر گذار باشد.

پرسش: سلام آیا مخزن پلی اتیلن برای نگهداری اسید نیتریک ۵۰% مناسب است؟
پاسخ : خیر. حداکثر اسید نیتریک 30% امکان ذخیره سازی در مخازن پلی اتیلن معمولی دارد. دلیل لین موضوع این است که اسید نیتریک در طولانی مدت می تواند پلی اتیلن را خشک کند و به مرور امکان نشتی و سوراخ شدن مخزن رخ خواهد داد.

پرسش: برای اینکه فیتینگ نصب شده در مخزن نشتی رخ ندهد چه کار باید کرد؟
پاسخ: ابتدا باید در هنگام سوراخکاری دقت شود و جای مناسبی برای اینکار در نظر گرفته شود. سپس باید به خوبی واشر فیتینگ ها سفت شود و در صورت نیاز از نوار تفلون برای آب بندی نهایی استفاده شود.

پرسش: آیا سود سوزآور برای این مخازن پلی اتیلنی مشکلی پیش نمی آورد؟
پاسخ : خیر. بدون هیچگونه مشکلی می توانید از این مخزن برای نگهداری سود سوز آور و مایعات شبیه به آن استفاده نمایید.

پرسش: با توجه به اینکه زیر پله تاریک هست آیا میشه از مخزن پلی اتیلن زیرپله تک لایه استفاده کرد؟
پاسخ : در صورتی که نوری در محل نصب مخزن وجود ندارد می توانید از مخزن تک لایه نیز استفاده کنید. البته با توجه به تفاوت اندک قیمت مخازن تک لایه و سه لایه پیشنهاد ما همواره استفاده از مخازن سه لایه است که صد در صد ضد جلبک هستند و می توان در هر محیطی از آنها استفاده کرد.

دسته بندی: برچسب ها: