پرسش و پاسخ خرید مخزن پلی اتیلن 7

پرسش : در مخازن افقی تعدادی پایه وجود داره آیا هرچقدر این پایه ها بیشتر باشند استحکام مخزن بیشتر است؟

پاسخ : خیر قربان، تعداد پایه تاثیری در استحکام مخزن افقی ندارد. طراحی قالب ها به گونه ای انجام شده است تا مخزن استحکام کافی داشته باشد به همین دلیل طبیعی است که هر چه مخزن افزایش حجم داشته باشد، تعداد پایه های آن افزایش می یابد.

پرسش :مخزنی با حجم ۵۰۰۰۰ لیتر برای نگهداری اسید نیاز داریم .آیا موجود است و اگر موجود نیست سفارشی تولید می شود؟
پاسخ : لطفاً نوع اسید و هرگونه مشخصاتی که از آن دارید در اختیار کارشناسان فنی ما قرار دهید. خوشبختانه بسیاری از اسید ها در مخازن پلی اتیلن قابل ذخیره سازی هستند. در مورد لیتراژ مد نظر شما متاسفانه مخزن پلی اتیلن 50 هزار لیتری موجود نمی باشد. برای اینکار می توانید از چندین مخزن کوچکتر استفاده نمایید و از طریق شاه لوله به یکدیگر متصل نمایید.

پرسش : سلام میشه چند عدد مخزن رو به هم متصل کرد؟
پاسخ: سلام بله قربان می توانید چیدمانشان را به این صورت قرار دهید و به روش سری یا موازی به هم متصل سازید تا به حجم آب مورد نیازتان دست یابید

پرسش: سلام مخزن پلی اتیلن برای نگهداری آب لیمو مناسب هست یا خیر؟
پاسخ : بله مناسب است. فقط در انتخاب اتصالات آن دقت فرمایید که حتماً از نوع پلی اتیلنی باشد.

پرسش: آیا امکان نصب فیتینگ روی هر قسمتی از مخزن وجود دارد یا فقط نقاط خاصی هستند که مناسب این کار است؟
پاسخ : خیر قربان در هرجایی نمی شود اتصالات ورود و خروج نصب کرد، تنها در مکان های مشخص شده بر روی بدنه مخازن می توان اتصالات نصب کرد.

پرسش: سلام میخواستم بدونم حتی اگر مخزن پلی اتیلن رو زیر سقف بزاریم دیوار چینی کنیم بازم باید از سه لایه استفاده بشه؟
پاسخ : اگر نوری در محل نصب مخزن تک لایه وجود نداشته باشد می توانید از مخازن تک لایه نیز استفاده نمایید ولی در صورتی که نوری به مخزن بتابد حتی نور غیر مستقیم یا چراغ نیز می تواند در رشد جلبک تاثیر گذار باشد.

پرسش: سلام آیا مخزن پلی اتیلن برای نگهداری اسید نیتریک ۵۰% مناسب است؟
پاسخ : خیر. حداکثر اسید نیتریک 30% امکان ذخیره سازی در مخازن پلی اتیلن معمولی دارد. دلیل لین موضوع این است که اسید نیتریک در طولانی مدت می تواند پلی اتیلن را خشک کند و به مرور امکان نشتی و سوراخ شدن مخزن رخ خواهد داد.

پرسش: برای اینکه فیتینگ نصب شده در مخزن نشتی رخ ندهد چه کار باید کرد؟
پاسخ: ابتدا باید در هنگام سوراخکاری دقت شود و جای مناسبی برای اینکار در نظر گرفته شود. سپس باید به خوبی واشر فیتینگ ها سفت شود و در صورت نیاز از نوار تفلون برای آب بندی نهایی استفاده شود.

پرسش: آیا سود سوزآور برای این مخازن پلی اتیلنی مشکلی پیش نمی آورد؟
پاسخ : خیر. بدون هیچگونه مشکلی می توانید از این مخزن برای نگهداری سود سوز آور و مایعات شبیه به آن استفاده نمایید.

پرسش: با توجه به اینکه زیر پله تاریک هست آیا میشه از مخزن پلی اتیلن زیرپله تک لایه استفاده کرد؟
پاسخ : در صورتی که نوری در محل نصب مخزن وجود ندارد می توانید از مخزن تک لایه نیز استفاده کنید. البته با توجه به تفاوت اندک قیمت مخازن تک لایه و سه لایه پیشنهاد ما همواره استفاده از مخازن سه لایه است که صد در صد ضد جلبک هستند و می توان در هر محیطی از آنها استفاده کرد.

پرسش و پاسخ خرید مخزن پلی اتیلن 5

پرسش:سلام، آیا میشه از این مخازن برای ذخیره آب یخ و یا آب داغ استفاده کرد. مثلا شبیه فلاسک آب از این مخازن استفاده کرد؟

پاسخ: بله می توان از این مخازن برای این منظور استفاده کرد. و می تواند به راحتی جایگزین فلاسک آب شود.  البته میزان ماندگاری و حفظ دما به اندازه فلاسک ها نمی باشد .جنس این مخازن به گونه ای است که در مقابل انتقال حرارت تا حدود مقاومت می کند. البته حداکثر دمایی که آب داخل آن می تواند داشته باشد 55 درجه است.

پرسش:سلام ببخشید میخواستم مخازن پلی اتلین تا چند درجه تحمل دارن برای نگهداری اب در دمای ۸۰ درجه تا ۱۰۰ درجه مناسبه هستند یا خیر؟

پاسخ: حداکثر دمایی که شرکت گارانتی می کند ۵۵+ درجه می باشد. البته بیشتر از این دما هم قابل تحمل است ولی از گارانتی خارج می شود. برای دمای بیشتر مخازن فوم دار پیشنهاد می شوند.

پرسش:سلام این مخازن سه لایه عایق حرارتی دارند؟ یعنی در معرض هوای ازاد دمای اب داخلش گرم و سرد نمیشه یا درزمستون در مناطق سرد اب توش یخ نمی زنه،؟ لطفا راهنمایی بفرمایین اگه تو ایمیل جواب بدین ممنون میشم.

پاسخ:سلام این مخازن نسبت به مخازن فلزی مقاومت دمایی بیشتری دارند. اگر عایق بیشتری می خواهید مخازن فوم دار برای این منظور پیشنهاد می شوند.

پرسش:با سلام من از شهرستان اسفراین در خراسان شمالی می باشم می خواستم ببینم آیا به شهر ما نیز ارسال بار دارید یا خیر؟

پاسخ: سلام بله ارسال محصولات به سراسر کشور انجام می شود. البته ابتدا از نزدیکترین نمایندگی به شما استعلام می شود تا در صورت موجود بودن از نمایندگی برای شما ارسال شود. در غیر اینصورت از انبار کارخانه و از طریق پست یا دفاتر باربری خدمتتان ارسال میشود.

پرسش:با سلام برای کارخانه ای که حدود 70 نفر پرسنل دارد چه مخزن آبی مورد نیاز است؟ مخزن یک با دو و سه لایه چه فرقی میکنه؟چه مشخصات معایب و مزیت دارند؟

پاسخ: هر نفر در یک روز ۱۵۰ لیتر آب مصرف می کند. پیشنهاد می کنیم نیمی از این مقدار را برای هر نفر در نظر بگیرید و برای 70 نفر بین 3000 تا 5000 لیتر مورد نیاز است. در هر روز ذخیره داشته باشید. اما اگر آب لوله کشی همیشه در دسترس است و مخزن مرتب پر می شود (هرچند با فشار کم ) مخزن ۲۰۰۰ الی 3000 لیتر لیتر کافی خواهد بود.مخازن سه لایه و بیشتر به واسطه لایه های رنگی داخلی مانع از عبور نور می شوند و اجازه رشد جلبک را نمی دهند.

پرسش و پاسخ خرید مخزن پلی اتیلن 4

پرسش:این تانکر پلی اتیلن بزرگ را می توان روی کف پارکینگ قرار داد؟ نیاز به کف سازی دارد؟ آیا تانکر پلی اتیلن همان نوع پلاستیکی آن است؟

پاسخ : بله کف پارکینگ اگر کاملا صاف باشد و فاقد سنگریزه. محل قرار گیری مخزن باید کاملا یکنواخت و بدون پستی و بلندی باشد. این مخازن از پلی اتیلن تولید می شوند که نوعی پلاستیک می باشند.

پرسش:آیا امکان نصب همزن در مخازن عمودی هست؟

پاسخ: بله می بایست همزن و تجهیزات روی شاسی فلزی نصب شوند و وزنشان روی مخزن نباشد

پرسش:سلام خیلی خوبه که دو تا درب داره هم تو تخلیه با جرثقیل به دردمان خورد(تسمه از داخل آن رد کردیم ) و هم خیلی خوب می توان داخل مخزن را دید. تانکر ده هزار لیتری قبلی تک درب بود و موقع کنترل و نگاه به داخل مخزن جلوی نور گرفته می شد. وقتی هر دو درب این تانکر باز باشد داخل کاملا دیده می شود. همه چیز عالی بود.

پاسخ:با سلام و احترام ایمیل پیش فاکتور خدمتتان ارسال شد.

پرسش:سلام تانکر ده هزار لیتری بیش از سه لایه چه برتری داره نسبت به آن؟

پاسخ: سلام مخازن چند لایه اصولا بیشتر با اهدف اضافه کردن لایه ای به عنوان عایق تولید می شوند. لایه مشکی برای ممانعت از نفوذ نور و لایه فوم برای کاهش رسانایی دما . مخازن سه لایه مشکی مخزن آب دات کام کاملا ضد جلبک می باشند و نیاز به اضافه کردن لایه رنگی دیگری برای فیلتر نور خورشید ندارند. البته درخواست مشتری امکان تولید مخازن سه ، چهار ، پنج لایه . بیشتر هم وجود دارد.

پرسش: آیا محدودیتی برای نصب فیتینگ بر روی تانکر ده هزار لیتری وجود دارد؟ من هر چهار طرف آن فیتینگ ۴ اینچ نصب کردم ولی یک تاسیساتی به من گفت این کار مخزن را ضعیف می کند. کسی می داند؟

پاسخ:چهار تا محل استاندارد نصب فیتینگ دارد و مشکلی وجود ندارد.

پرسش: سلام خسته نباشید میتونیم برای نصب محل ورودی بالای مخزن و محل خروجی قسمت پایین مخزن رو انتخاب کنیم و اینکه میشه هر جهت که خواستیم نصب کنیم.

پاسخ: سلام. تنها در محل های مجاز نصب اتصالات که در تصویر مخزن نیز قابل مشاهده است امکان نصب اتصالات وجود دارد. در غیر این صورت محصول شما از شرایط گارانتی خارج می شود. ما به شما مخازن قیفی که امکان نصب اتصالات در بالا و انتها آنها وجود دارد را پیشنهاد می کنیم.

پرسش:سلام میشه این مخزن پلی اتیلن کتابی رو پشت هم به همدیگه وصل کرد؟ چون ما درب اتاق تاسیساتمون کوچیکه مخزن بزرگ نمیتونیم ببریم اونجا.

پاسخ: سلام بله  می توانید چیدمانشان را به این صورت قرار دهید و به روش سری یا موازی به هم متصل سازید تا به حجم آب مورد نیازتان دست یابید

پرسش و پاسخ خرید مخزن پلی اتیلن 3

پرسش:مخزن پلی اتیلن برای آتش نشانی میخواستیم تهیه کنیم، مخزن پلی اتیلن عمودی بگیرم یا مخزن پلی اتیلن افقی ؟

پاسخ: تفاوت مخازن پلی اتیلن عمودی و افقی فقط در ابعاد و انداره آنهاست و تقریباً کارایی یکسانی دارند. اگر در بالای پشت بام می خواهید اقدام به نصب مخزن آب کنید بهتر است مخزن افقی انتخاب شود تا در سطح بیشتری البته قیمت مخازن عمودی نسبتا مناسبتر است.

پرسش:آیا میشه این مخزن پلی اتیلن رو برای آب شرب استفاده کرد؟ یا مخزن دیگری باید استفاده کرد؟

کلیه مخازن پلی اتیلن موجود در فروشگاه مگاپلاست فود گرید بوده و برای استفاده به عنوان مخزن آب شرب مناسب هستند. حال اگر محل نصب مخزن در برابر نور خورشید قرار داشته باشد مخازن تک لایه داخل آنها جلبک میزند ولی مخازن سه لایه ضد جلبک هستن و برای مصارف بهداشتی و شرب قابل استفاده هستند.

پرسش:از این مخزن پلی اتیلن ۵۰۰۰ لیتری میشود به عنوان مخزن دفنی استفاده کرد؟

پاسخ: بله در صورت رعایت شرایط استاندارد می توانید استفاده کند. لطفا با شماره 02155219861 – 02155219862 تماس بگیرید راهنمایی می کنن.

پرسش:سلام آیا این مخزن برای نگهداری آب ژاول مناسب میباشد؟؟

پاسخ: سلام بله مناسب است.

پرسش:سلام  آیا می توان چند مخزن بیست هزار لیتری را به هم متصل ساخت و مثلاً یه مخزن 100 هزار لیتری ایجاد کرد؟

پاسخ:سلام بله به راحتی می توانید اقدام به نصب اتصال هر تعداد مخزن که بخواهید کنید. مثلا برای 100 هزار لیتر 5 عدد مخزن 20 هزار لیتری به یکدیگر مصتل می شوند.

پرسش: آیا در مخزن پلی اتیلن ۲۰۰۰۰ عمودی میشود اسید فرمیک ذخیره کرد؟

بله. میزان چگالی و غلظت آن نیز مهم است و در صورت نیاز مخازن تقویت شده برای اینکار تولید می شوند. برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

پرسش و پاسخ خرید مخزن پلی اتیلن 1

در این قسمت برخی از پرسش های متداول مشتریان در خصوص خرید مخزن پلی اتیلن و وان های پلاستیکی گرداوری شده و به آنها پاسخ داده شده است. در صورتی که پاسخ پرسش خود را نیافتید با ما تماس بگیرید.

پرسش: باسلام آیا استفاده از مخزن آب به صورت ثقلی و تنها در قسمت پشت بام  (یعنی پمپ آب استفاده نشود) تاثیر در فشار آب واحد های طبقات بالایی دارد؟

پاسخ: خیر بدون پمپ فشار کافی نخواهید داشت و لازم است مخزن در ارتفاع حدوداً 10 الی 15 متری از آخرین طبقه نصب شود.

پرسش: کاربرد مدل یک لایه با مدل سه لایه چیه؟ برای ذخیره آب کدام مدل پیشنهاد میشه؟ آیا مخازن تک لایه از سه لایه ضخامت و استحکامشون کمتر هست؟

پاسخ: مدل یک لایه و سه لایه از نظر ضخامت تقریباً با هم تفاوتی ندارند و تنها تفاوت وجود یک لایه تیره رنگ بین لایه های مخزن سه لایه است که باعث می شود نوری به داخل مخزن نتواند نفوذ کند و در نتیجه امکان رشد جلبک درون آب وجود نخواهد داشت. به همین دلیل برای ذخیره آب مدل سه لایه پیشنهاد می شود.

پرسش:سلام. آیا میتوان در پشت بام فقط منبع آب ( بدون پمپ ) نصب کرد و آب بصورت ثقلی جهت طبقات بالای ساختمان تامین شود؟ طبقات پایین تر چطور می توانند استفاده کنند؟

پاسخ: منبع آب در پشت بام فشار کافی برای روشن شدن تجهیزاتی مثل پکیج و … را ندارد و فشار کمی دارد. برای اینکه فشار مناسبی ایجاد شود نیاز است منبع آب بر روی پایه هایی حداقل به ارتفاع 10 متر از سطح شیرالات آخرین طبقه نصب شود.

پرسش: سلام. واسه مخزن مخزن پلی اتیلن امکان سفارش تهیه پایه فلزی وجود داره؟ واسه ذخیره آبیاری باغچه تک لایه کافیه یا باید سه لایه باشه؟ من نگرانم تک لایه بگیرم ضخامتش کم باشه و مخزن زود آسیب ببینه آخه اینجا هوا در تابستان ها بسیار گرم و در زمستان ها بسیار سرد هست.

پاسخ: فعلاً امکان ساخت پایه رو نداریم. برای آب هم میتونید مخزن تک لایه بگیرید و هم سه لایه. تنها فرقشون این هست که در تک لایه آب جلبک میزنه ولی در سه لایه خیر. تک لایه و سه لایه بودن در استحکام و ضخامت فرقی ندارند.

 

پرسش: سلام خسته نباشید. ضخامت وان 1500 لیتری چقدر است؟ آیا امکان خرید حضوری از شرکت وجود دارد؟ تولید سفارشی وان هم دارید و آیا میشه از هر همه وان های پلاستیکی شما به عنوان وان حمام استفاده کرد؟

پاسخ: ضخامت وان ها در همه جای آنها یکسان نیست و تفاوت دارد. اگر برای حمام می خواهید استفاده کنید وان های صنعتی پیشنهاد نمی شوند و برای این کار وان های حمام در دو مدل وان حمام کوچک و وان حمام بزرگ تولید شده اند و از آنها می توانید استفاده نمایید.

پرسش: سلام یک مخزن مکعبی به ابعاد ۱۸۰ cm در ۱۰۰ cm و ارتفاع 210 cm خواستم به علت محدودیت جا چی پیشنهاد می دین ؟ سفارشی هم تولید می کنید؟

پاسخ: خیر قربان سفارشی تولید نداریم. نزدیک به این ابعاد محصولاتی داریم میتونید تماس بگیرید همکارانمون راهنمایتون می کنن.

پرسش: سلام وقت بخیر آیا در استان گیلان شهرستان رشت نمایندگی دارید؟ اگر ندارید هزینه حمل باربری به رشت مربوط به وان پلاستیکی حمام رایگان هست یا کرایه می خوره و چقدر هست اگه کرایه میخوره .با تشکر

پاسخ: بله داریم. البته همه محصولات موجود در مگاپلاست ایران را موجود ندارند. شما چه محصول و لیتراژی مد نظرتون هست اعلام بفرمایید تا بیشتر راهنمایی کنیم.

پرسش:سلام لطفا ابعاد و ظرفیت مخزن استوانه ای روباز پلی اتیلن حفاظ دار واسه پروش ماهی را بفرمائید؟

پاسخ: سلام. مخزن استوانه ای رو باز در ابعاد و لیتراژ های مخازن پلی اتیلن ایستاده قابل تولید هست. از صفحه ابعاد و قیمت ها مخزن مناسب را انتخاب نمایید و سپس با شماره 02155219861 تماس حاصل نمایید.

پرسش:سلام … میخواستم بپرسم وان در ابعاد 4 متر در ۱ متر عرض و ارتفاع 1 متر موجود دارید یا تولید می کنید؟

پاسخ: سلام. خیر قربان در این ابعاد وانی نداریم و تولید سفارشی هم فعلاً نداریم مگر اینکه تعداد بالا بخواهید. اگر بیش از 30 عدد می خواهید با شماره 02155219861 تماس بگیرید راهنماییتون می کنن.