چگونه یک مخزن پلی اتیلن پلاستونیک بخریم ؟

چگونه یک مخزن پلی اتیلن پلاستونیک بخریم ؟

مخزن پلی اتیلن تهران

فروش مخزن پلی اتیلن در تهران : ارزان ترین و بهداشتی ترین راه برای داشتن مخزن ذخیره آب سفارش و خرید مخازن پلی اتیلن است. شرکت پلاستونیک برای رفاه حال همشهریان عزیر تهرانی اقدام به راه اندازی سیستم خرید مستقیم در شهر تهران ( مخزن پلی اتیلن تهران ) نموده است. لطفا برای خرید مخزن آب مراحل ذیل را انجام دهید :

1- برآورد حجم آب مورد نیاز برای ذخیره سازی : به عنوان مثال در تهران یک خانواده 5 نفره نیازمند 250 لیتر آب ذخیره قبل از پمپ در تهران می باشد.

2- تعیین مکان نصب مخزن : مکان صحبح برای نصب مخزن آب اتاق تاسیسات ساختمان است. امکان نصب مخازن سه لایه پلاستونیک در پشت بام ، پیلوت ، حیاط و … نیز وجود دارد.

3- کنترل ابعاد مخزن با ابعاد مکان نصب : ابعاد محل نصب با مخزنی که انتخاب کردید را مقایسه فرمایید. علاوه بر ابعاد محل نصب ، طول و عرض و ارتفاع مسیر انتقال مخزن به محل نصب را چک کنید.

2-چگونه اتصالات مورد نیاز را تعیین کنیم؟

لطفا از لوله کش و یا فردی که قرار است کار نصب مخزن در ساختمان شما را انجام دهد بپرسید و هنگام سفارش به کارشناسان فروش شرکت اطلاع دهید.

3- چگونه از پلاستونیک مخزن مورد نیاز خود را بخریم؟

لطفا با شماره های 02155219862   02155219861 تماس حاصل فرمایید. کارشناسان شرکت نسبت به ثبت سفارش و هماهنگی ارسال بار مخزن پلی اتیلن در تهران و سایر شهر ها اقدام خواهند کرد. در شهر تهران امکان واریز بیعانه و تسویه مابقی فاکتور دز هنگام تحویل وجود دارد.

نصب مخزن آب پلی اتیلن در پشت بام

خرید مخزن پلی اتیلن آب شرب
مخزن پلی اتیلن پشت بام

مخزن پلی اتیلن تهران

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *