منبع تحت فشار واتس: فروش انواع مخازن تحت فشار واتس

منبع تحت فشار واتس

هر چقدر پمپ آب منزل و یا ساختمان شما کمتر روشن شود عمر آن افزایش خواهد یافت. برای این موضوع از منبع تحت فشار استفاده می شود که در بازار با اسامی ای هم چون منبع انبساط بسته، منبع روی پمپ و منبع پشت پمپ شناخته می شود. منبع تحت فشار معمولاً در دو رنگ قرمز و آبی تولید می شود. در گذشته رنگ قرمز مخصوص استفاده به عنوان منبع شوفاژ خانه و رنگ آبی به عنوان منبع تحت فشار مورد استفاده قرار می گرفت ولی اکنون این دو هیچ فرقی با یکدیگر ندارند.

فروش منبع تحت فشار واتس wates با امکان ارسال به سراسر کشور

منبع تحت فشار واتس اگرچه از زمان حضورش در بازار تاسیسات زمان کوتاهی گذشته است ولی به واسطه تولید بخشی زیادی از آنها در ایران و در دسترس بودن خدمات پس از فروش توانست بازار خوبی بدست بیاورد.

در مخازن تحت فشار واتس از فلنچ و تیوپ وارداتی ایتالیایی استفاده شده است. این منبع ها به صورت تیوپ دار می باشند و منبع تحت فشار واتس به صورت دیافراگمی تولید نمی شود و منبع تحت فشار واتس دیافراگمی در بازار موجود نیست.

دلیل پیشنهاد به خرید منبع تحت فشار واتس wates؟

  • منبع تحت فشار واتس، همانطور که گفته شد در ایران تولید می شود. پس دیگر شاهد جلوگیری از تولید آنها به خاطر مشکلات ارزی، تحریم ها و مشکلاتی از این دست نخواهیم بود.
  • قیمت منبع تحت فشار واتس نسبت به سایر منابع تحت فشار پایین تر است و از نظر اقتصادی به صرفه تر است.
  • تیوپ منبع تحت فشار از برند سفا ایتالیایی است و یکی از پرفروش ترین تیوپ های مخازن تحت فشار در بازار است.

برای رفع نیاز مشتریان گرامی فروشگاه مگاپلاست ایران به عنوان نمایندگی نمایندگی فروش مخازن تحت فشار واتس اقدام به فروش انواع منبع واتس با امکان ارسال به سراسر کشور نموده است. لازم به ذکر است که مخازن تحت واتس در بازار با عناوینی چون مخازن تحت فشار دیافراگمی واتس، مخازن تحت فشار بدون تیوپ و یا اسامی از این دست نیز به فروش میرسد.

لیست قیمت منبع تحت فشار واتس ترکیه (ساخت ایران)

برای مشاهده لیست قیمت بروز مخزن یا منبع تحت فشار واتس کلیک نمایید

لازم به ذکر است که لیست زیر قیمت مخزن تحت فشار دیافراگمی واتس نمی باشد و تمامی این مخازن به صورت تیوپی تولید می شوند.

توجه: لیست قیمت زیر که مربوط به قیمت مخازن تحت فشار واتس است بروز نیست. برای مشاهده لیست بروز بر روی لینک فوق کلیک نمایید

لیست قیمت مخزن تحت فشار واتس - قیمت منبع تحت فشار واتس wates
لیست قیمت مخزن تحت فشار واتس – قیمت منبع تحت فشار واتس wates به عنوان مخزن پمپ آب استفاده می شود

برای خرید محصولات این محصول کافی است با شماره های زیر تماس بگیرید. ارسال این محصول در شهرهای تهران و کرج به صورت رایگان و فوری است و برای سایر شهرها نیز حداکثر 3 روز کاری زمان خواهد برد.

02155219861 – 02155219862

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.