مخزن زیر پله ای 1500 لیتری

مخزن زیرپله 1500 لیتری

مخزن زیر پله ای 1500 لیتری، بزرگترین مخزن زیر پله ای موجود در بازار فروش مخازن پلی اتیلن است. قیمت مخزن زیر پله ای 1500 لیتری بسیار مناسب بوده و می تواند آب مورد نیاز یک واحد ساختمانی 6 واحدی را فراهم نماید.

قیمت مخازن زیر پله ای نسبت به سایر مخازن پلی اتیلن به دلیل نوع طراحی و تولید آنها کمی بیشتر است از اینرو این مخازن تنها برای استفاده به عنوان مخزن آب زیر راه پله پیشنهاد می شوند.

ابعاد مخزن زیر پله 1500 لیتری:

طول: 196 cm     عرض: 117 cm       ارتفاع: 110 cm

مخزن زیرپله 1500 لیتری

مزایای مخزن زیر پله ای 1500 لیتری

تولید در انواع تک لایه و سه لایه ضد جلبک
مقاوم در برابر اشعه یو وی آفتاب
گارانتی 36 ماه و 10 سال خدمات پس از فروش
ارسال به سراسر ایران
دارای نشان ملی استاندارد و سیب سلامت
امکان ارسال درب آدرس مشتری
نصب کلیه اتصالات پیش از تحویل به مشتری

پیش از خرید و نصب مخزن زیر پله 1500 لیتری به نکات زیر توجه نمایید:

– عرض درب های ورودی، عرض راهرو، دیوار و راه پله و بویژه ارتفاع زیر راه پله و امکان چرخاندن مخزن برای جای گیری در محل نصب بایستی به دقت اندازه گیری و ارزیابی شود ، تا از رد شدن مخزن در طول این مسیر و جایگیری آن اطمینان حاصل گردد.

– حتماً باید بالای درب مخزن زیرپله ای فضای کافی برای باز کردن درب مخزن، به منظور تعویض قطع کن یا فلوتر و همچنین بررسی داخل مخزن زیرپله ای 1500 لیتری مهیا باشد.

– محل نصب مخزن 1500 لیتری زیر پله، باید کاملاً صاف و یکدست باشد. وجود هر گونه سنگ ریزه یا نا همواری محل نصب مخازن زیر پله ای پلی اتیلن موجب آسیب دیدگی به مخزن آب می شود.

انواع مخازن زیرپله ای:

علاوه بر مخزن زیر پله ای 1500 لیتری، مخازن زیرپله ای 500 و 1500 لیتری نیز به فروش می رسند. برخی از مشتریان از ما در خصوص مخزن 2000 لیتری زیرپله ای سوال داشتند و اینکه چرا مخزن زیرپله ای 2000 لیتری تولید نمی شود. علت آن این است که برای تولید مخزن 2000 لیتری نیاز به ابعادی است که عموماً در هیچ راه پله ای جای نخواهند گرفت.

مخازن زیر پله ای 1500 لیتری از مواد اولیه پلی اتیلن با گرید خوراکی تولید می شوند. این مخزن علاوه بر آب، مناسب ذخیره سازی انواع مایعات و مواد شیمیایی سازگار با پلی اتیلن می باشد. نکته ای که باید در خصوص مخازن پلی اتیلن به آن اشاره کنیم این است که برای ذخیره آب شرب در محیط های روشن باید از مخازنی استفاده کرد که در برابر نفوذ نور مقاوم باشند.

تمامی مخازن زیرپله از پلی اتیلن فود گریدی تولید شده اند که کاملاً مورد تایید وزارت بهداشت و سازمان غذا و دارو می باشند. مخزن زیر پله سه لایه، مناسب ذخیره سازی آب شرب در انواع محیط ها و مکان ها می باشد. زیرا این منبع زیر پله ای ذخیره آب، سه لایه و ضد جلبک می باشد و تابش نور به مخزن موجب رشد جلبم و باکتری نخواهد شد. به عنوان مثال حجم ذخیره آب مخزن زیرپله ۱۵۰۰ لیتری، مطابق اعلام اداره آب و فاضلاب استان تهران، مناسب برای یک ساختمان ۶ واحدی است. مشخصه اصلی مخزن آب زیرپله ای شکل و ابعاد آنها است که باعث می شود در زیرپله ها که عموماً مکان هایی غیر قابل استفاده می باشند به راحتی نصب شوند.

علاوه بر مخزن زیرپله 1500، محصولات زیر نیز قابل استفاده در فضای زیر پله ها هستند.

مخزن زیرپله 1000 لیتری پلی اتیلنی
مخزن زیرپله ای
مخزن پلی اتیلن 800 لیتری نکعبی
مخزن مکعبی 800 لیتری

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.