تولید محصولات صنعتی و سفارشی – مخازن و وان های صنعتی پلی اتیلنی

ممکن است طیف وسیع محصولات معرفی شده در وب سایت مگاپلاست ایران به هر دلیلی جوابگوی نیاز شما نباشد و شما نیاز به یک محصول سفارشی سازی شده داشته باشید. به عنوان مثال نیاز به مخزن پلی اتیلن و یا وان پلاستیکی با ابعاد خاصی داشته باشید و یا بخواهید ضخامت و یا رنگ محصول بنا برنیاز شما تعیین شود.

با در نظر گرفتن نکات فنی و در شرایط های خاص این امکان برای ما وجود دارد که بنا برخواست مشتریان و به صورت سفارشی محصولات مد نظرشان را طراحی و تولید کنیم.

برای این کار کافی است با یکی از شماره های زیر تماس بگیرید و درخواست خود را به کارشناسان فروش مگاپلاست ایران ابلاغ نمایید. این کارشناسان علاوه بر ارائه مشاوره های تخصصی به شما، طی مشورت با کارشناسان فنی امکان پذیر بودن و یا نبودن تولید محصول مد نظر شما را به همراه قیمت،مدت زمان مورد نیاز برای تولید و زمان و نحوه ارسال را خدمتتان اعلام خواهند کرد.

02155219862 – 02155219861

مگاپلاست ایران افتخار این را دارد که در طی این سالها توانسته با شرکت ها و کارخانه های صنعتی بسیاری در صنایع دارویی، غذایی، ساختمانی، تجهیز، شیلاتی، آزمایشگاه های مختلف و … همکاری کرده و بخشی از نیازهای مربوط به حوزه ذخیره سازی آنها را تامین کرده است.

امکان تولید کدام محصولات پلی اتیلنی سفارشی وجود دارد؟

انواع مخازن پلی اتیلن ذخیره سازی آب، مخازن نگهداری اسید و مواد شیمیایی خورنده، مخازن مخروطی، وان های صنعتی و شیلاتی، مخازن انبساط شوفاژخانه ها، مخازن سمپاش، سپتیک تانک فاضلاب و انواع قطعات پلی اتیلنی قابل تولید در صنعت قالبگیری دورانی قابل تولید به صورت سفارشی در رنگ ها و اندازه های مختلف هستند.

تولید مخازن پلی اتیلن سفارشی
مخزن پلی اتیلن – تولید مخازن پلی اتیلن سفارشی در ابعاد و رنگ های مختلف توسط مگاپلاست ایران امکان پذیر است

انواع وان های سفارشی پلی اتیلنی از حجم 60 لیتر الی 2000 لیتر در رنگ های مختلف و در تعداد بالا قابل تولید هستند.

وان سفارشی پلی اتیلن یا پلاستیکی
وان سفارشی پلی اتیلن یا پلاستیکی – این وان ها در صنایع مختلف صنعتی، شیلاتی، بهداشتی و … مورد استفاده قرار می گیرند

شرایط تولید محصولات به صورت سفارشی به چه صورت است؟

طراحی و تولید محصولات به صورت سفارشی باید دارای پارامترهایی باشد تا تولید آن امکان پذیر و به صرفه باشد. در صورتی که شما نیاز به تولید به تعداد بالا دارید و یا به هیچ عنوان امکان استفاده از سایر محصولات ندارید می توانید با ما تماس گرفته و درخواستتان را اعلام بفرمایید. در اسرع وقت کارشناسان ارزیابی های مورد نیاز را انجام داده و نتیجه را خدمتتان اعلام خواهند کرد.

لازم به ذکر است که تولید محصولات سفارشی نسبت به سایر محصولات زمان و هزینه بیشتری در پی خواهد داشت به همین دلیل مشتریان گرامی باید این دو مساله را نیز در نظر بگیرند.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های ذیل تماس بگیرید

02155219862 – 02155219861