مخزن آب 2000 لیتری کتابی – مکعبی
ابعاد:
طول: 162 cm
قطر: 70 cm
ارتفاع: 140 cm
جنس: پلی اتیلن 3840 ( گرید بهداشتی )

مخزن آب 2000 لیتری کتابی – مکعبی در دو نوع تک لایه ( بی رنگ ) و سه لایه تولید می شود . در مخزن سه لایه به دلیل وجود یک لایه تیره رنگ امکان نفوذ نور آفتاب به داخل مخزن آب وجود ندارد در نتیجه شرایط برای رشد جلبک ها فراهم نمی شود. از اینرو برای ذخیره سازی آب شرب ، مخزن آب پلی اتیلن سه لایه توصیه می شود.

مخزن آب 2000 لیتری کتابی – مکعبی  به دلیل ابعاد و سایز مناسب به خوبی در فضای های غیر قابل استفاده پارکینگ ، اتاق تاسیسات و … که امکان بهره برداری دیگری ندارند به خوبی  می توانند مورد استفاده قرار گیرند.

این مخزن به خوبی می تواند آب مصرفی مورد نیاز 8 واحد مسکونی – ساختمانی را فراهم نماید. مزیت اصلی مخزن مکعبی یا کتابی ابعاد و شکل هندسی آن است و به خوبی در مکان هایی مخازن دیگر امکان نصب ندارند ، قابل نصب است.

این مخازن به صورت پیش فرض فاقد هر گونه اتصال ورودی و خروجی ( فیتینگ ) می باشند به همین دلیل مشتریان گرامی در صورت تمایل و در هنگام ثبت سفارش می توانند در خواست نصب این اتصالات را به کارشناسان فروش شرکت اعلام نمایند. برای نصب این اتصالات هیچگونه هزینه ای دریافت نخواهد شد و تنها مشتریان گرامی هزینه خرید اتصالات را پرداخت خواهند کرد.

لازم به ذکر است که مخازن سه لایه و مخازن تک لایه از نظر ضخامت تفاوتی با یکدیگر ندارند.

توجه به بهداشتی بودن و کیفیت محصولات در پلاستونیک باعث شده تا این شرکت به عنوان بهترین تولید کننده مخازن پلی اتیلن در ایران شناخته شود.

  • امکان نصب کلیه اتصالات و شیر قبل از ارسال در انبار کارخانه وجود دارد
  • گارانتی تعویض 3 ساله و ۱۰ سال خدمات پس از فروش
  • ارسال از طریق باربری به سراسر کشور
  • ارسال فوری در تهران
مخزن آب 2000 لیتری کتابی - مکعبی
مخزن 2000 لیتری کتابی – مکعبی
مخزن 2000 لیتری مکعبی
ابعاد مخزن 2000 لیتری مکعبی – کتابی

 روش های خرید مخزن پلاستیکی 2000 لیتری کتابی ( مکعبی ) :

روش اول : تماس با شماره های 55219861-021 و 55219862-021 و ثبت سفارش تلفنی توسط کارشناسان فروش

روش دوم : مراجعه حضوری به انبار فروش به آدرس تهران خ شهید رجایی جنوب پایین تر از سه راه ایران ترانسفور انبار شرکت پلاستونیک ( قبلاً مراجعه حضوری نیاز به هماهنگی می باشد )

کلمات کلیدی: مخزن آب ، منبع آب مکعبی ، تانکر کتابی ، مخزن آب 2000 لیتری ، تانکر آب پلاستیکی 2000 لیتری کتابی ، فروش مخازن پلی اتیلن 2000 لیتر

مطالعه مطالب زیر را نیز به شما پیشنهاد می دهیم:

شرایط ضمانت و گارانتی مخازن آب پلاستونیک
راهنمای نصب مخزن آب
لیست قیمت مخزن آب