فروش منبع تحت فشار هاماک از 24 تا 1000 لیتر + ارسال سراسر ایران

فروش منبع تحت فشار هاماک

منبع تحت فشار چیست و چه کاربردی دارد؟

منبع تحت فشار هاماک برای جلوگیری از روشن و خاموش شدن مکرر پمپ آب منزل و یا ساختمان و در نتیجه دیرتر خراب شدن پمپ آب مورد استفاده قرار می گیرد.

این منبع ها در کنار پمپ آب و مخزن ذخیره آب ساختمان نصب می شوند و تا به حال به احتمال فراوان در پارکینگ ها، اتاق های تاسیساتی و یا پشت بام ها مشاهده کرده باشید. در میان تاسیساتی کارها این منابع علاوه بر اسم منبع تحت فشار با اسم منبع انبساط بسته و یا اسامی ای از این دست نیز نامیده می شود.

فروش منبع تحت فشار هاماک با امکان ارسال به سراسر کشور

منبع تحت فشار هاماک اگرچه از زمان حضورش دربازار ایران نام هاماک گستر چند سالی بیشتر نمی گذرد ولی به واسطه تولید آن در ایران و در دسترس بودن خدمات پس از فروش توانست به یکی از پرفروشترین منبع های تحت فشار در ایران تبدیل شود.

اگر در حوزه تاسیسات فعالیت داشته باشید و یا نیاز به خرید منبع تحت فشار در اواخر سال 1396 تا اواخر 1397 داشتید احتمالاً به یاد خواهید داشت که به دلیل تحریم ها و مشکلات ارزی، بسیاری از وارد کنندگان این مخازن تحت فشار اقدام به لغو واردات نمودن. همچنین برخی از این عزیزان و فروشگاه داران اقدام به عدم فروش این محصولات نمودن و در واقع به نوعی برای افزایش قیمت ها اقدام به احتکار نمودند. تقریباً تمامی مخازن تحت فشار در آن سالها وارداتی بود و بسیاری از مردم با مشکلات جدی ای مواجه شدند.

خوشبختانه منبع تحت فشار هاماک محصول مشترک ایران و ترکیه با تیوپ ایتالیایی سفا از همان سالها در ایران شروع به تولید نمود و خوشبختانه توانست بخش قابل توجهی از نیازهای بازار را تامین نماید تا دیگر نیازمند واردات 100 درصدی این محصولات نباشیم.

چرا منبع هاماک را به شما پیشنهاد می دهیم؟

  • منبع تحت فشار هاماک، همانطور که گفته شد در ایران تولید می شود. پس دیگر شاهد جلوگیری از تولید آنها به خاطر مشکلات ارزی، تحریم ها و مشکلاتی از این دست نخواهیم بود.
  • قیمت منبع تحت فشار هاماک نسبت به سایر منابع تحت فشار پایین تر است و از نظر اقتصادی به صرفه تر است.
  • تیوپ منبع تحت فشار از برند سفا ایتالیایی است و یکی از پرفروش ترین تیوپ های مخازن تحت فشار در بازار است.

برای رفع نیاز مشتریان گرامی فروشگاه مگاپلاست ایران به عنوان نمایندگی نمایندگی هاماک اقدام به فروش انواع منبع هاماک با امکان ارسال به سراسر کشور نموده است. لازم به ذکر است که مخازن هاماک در بازار با عناوینی چون منبع تحت فشار دیافراگمی هاماک، منبع تحت فشار بدون تیوپ و یا اسامی از این دست نیز به فروش میرسد.

منبع تحت فشار هاماک فقط و فقط به صورت تیوپ دار تولید شده و به هیچ عنوان به صورت منبع تحت فشار دیافراگمی تولید نمی شود

در حال حاضر منبع دیافراگمی در ایران تولید نمی شود.  ضمن اینکه در سال های اخیر به ندرت می توان مخزن دیافراگمی با کیفیت پیدا کرد و بسیاری از مخزن های دیافراگمی موجود در بازار نیز تقلبی بوده و طول عمر بسیار پایینی دارند. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم برای جلوگیری از بروز مشکلات آتی، حتماً برای خرید منبع تحت فشار از فروشگاه های معتبر خریداری انجام شود.

لیست قیمت منبع تحت فشار هاماک ترکیه (ساخت ایران)

لازم به ذکر است که لیست زیر قیمت مخزن تحت فشار دیافراگمی هاماک نمی باشد و تمامی این مخازن به صورت تیوپی تولید می شوند.

برای مشاهده لیست قیمت بروز مخزن یا منبع تحت فشار واتس کلیک نمایید

لیست قیمت مخزن تحت فشار هاماک - قیمت منبع تحت فشار هاماک hamak
لیست قیمت مخزن تحت فشار هاماک – قیمت منبع تحت فشار هاماک hamak به عنوان مخزن پمپ آب و منبع پشت پمپ استفاده می شود

برای خرید این محصول کافی است با شماره های زیر تماس بگیرید. ارسال این محصول در شهرهای تهران و کرج به صورت رایگان و فوری است و برای سایر شهرها نیز حداکثر 3 روز کاری زمان خواهد برد.

02155219861 – 02155219862

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *