مگاپلاست ایران، اوایل سال 1393 به عنوان اولین وب سایت و فروشگاه تخصصی محصولات پلی اتیلنی آغاز به کار نمود. در حالیکه تولید محصولات پلی اتیلنی در ایران سابقه قابل توجهی داشت ولی حتی وب سایت های تولید کنندگان این محصولات اطلاعات کافی در خصوص محصولات و نکات نصب، راه اندازی و نگهداری آنها ارائه نمی کردند. حتی اکنون نیز بسیاری از این تولید کنندگان اطلاعات کافی که بر مبنای حقیقت باشد نیز ارائه نمی دهند. رسالت وب سایت مگاپلاست ایران پر کردن این خلع و ایجاد فرصتی برای آگاهی بیشتر خریداران محصولات پلی اتیلنی در ایران بوده و هست.

از همان ابتدا ما به دنبال معرفی و فروش با کیفیت ترین محصولات تولیدی در ایران بودیم. به همین دلیل با همکاری شرکت پلاستونیک به عنوان تولید کننده ای برتر و متعهد در حوزه تولید محصولات پلی اتیلنی با روش روتو ملدینگ فروش خود به سراسر ایران را آغاز نمودیم. از همان ابتدا هدف ما فروش مستقیم محصولات به قیمت درب کارخانه بود تا فاصله بین تولید کننده و خریداران را به حداقل برسانیم. خوشبختانه در طی این مدت توانستیم رضایت بسیاری از مشتریان گرامی را جلب و باز خوردهای مناسبی از آنها دریافت نماییم.

 در این سال ها تلاش نموده ایم تا با ارائه اطلاعات صحیح و کامل از محصولات، به سوالات مشتریان در خصوص خرید مخزن آب، مخزن پلی اتیلن، منبع آب، تانکر پلاستیکی و سایر محصولات پلی اتیلنی پاسخ داده و با ارائه خدمات گوناگونی اعم از ارسال فوری، نصب اتصالات، پیگیری سفارشات و خدمات پس از فروش تجربه خوبی در ذهن مشتریان به وجود آوریم. خوشبختانه توانسته ایم با تکیه بر این موضوعات و توجه ویژه بر اصل صداقت و ارائه با کیفیت ترین محصولات،مشتریان وفادار بسیاری در اقصی نقات کشورمان بدست آوریم.

مفتخر هستیم تا اعلام نماییم کارشناسان فروش ما در طی سالیان متمادی و با کسب تجربه هایی گران بها و همچنین آموزش های بروز می توانند شما را در شناخت بیشتر و مشاوره در خصوص خرید و استفاده از این محصولات یاری نمایند. برای دریافت این مشاوره ها کافی است با یکی از شماره های زیر تماس بگیرید.

02155219861-02155219862

آگاهی بخشی به شما پیش از خرید و بدون جانبداری مقرضانه از برندها و فراهم کردن تجربه ای لذت بخش از خرید اعم از خرید حضوری و غیر حضوری این محصولات باعث خوشحالی مجموعه ما خواهد بود.