اگر در خصوص مخازن پلی اتیلن، منبع و یا تانکر های پلی اتیلن، وان پلاستیکی و یا سایر محصولات صنعتی پلی اتیلنی سوالی دارید و می خواهید پیش از خرید این محصولات به پرسش ها و ابهامات مطرح شده در ذهن خود پاسخی پیدا کنید همین حالا با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن ثابت: 02155219862 – 02155219861
موبایل:     09356386381

کارشناسان با تجربه فروش ما به تمامی سوالات و ابهامات شما پاسخ خواهند داد و شما را راهنمایی خواهند کرد.

در صورتی که می خواهید به صورت حضوری با محصولات ما آشنا شوید کافی است پس از تماس با شماره های فوق و انجام هماهنگی و اطلاع از ساعات کاری به آدرس تهران، اتوبان شهید رجایی جنوب (جاده قدیم تهران – قم) پایین تر از سه راه ایران ترانسفور نبش کوچه کاخ، انبار سادات مراجعه نمایید.

همچنین می توانید با تکمیل فرم زیر سوال خود را برای ما ارسال نمایید.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

 

پرسش های مشتریان

پرسش:این تانکر پلی اتیلن بزرگ را می توان روی کف پارکینگ قرار داد؟ نیاز به کف سازی دارد؟ آیا تانکر پلی اتیلن همان نوع پلاستیکی آن است؟ پاسخ : بله کف پارکینگ اگر کاملا صاف باشد و فاقد سنگریزه. محل قرار گیری مخزن باید کاملا یکنواخت و بدون پستی و بلندی باشد. این مخازن از پلی اتیلن تولید می شوند که نوعی پلاستیک می باشند. پرسش:آیا امکان نصب همزن در مخازن عمودی هست؟ پاسخ: بله می بایست همزن و تجهیزات روی شاسی فلزی نصب شوند و وزنشان روی مخزن نباشد پرسش:سلام خیلی خوبه که دو تا درب داره هم تو تخلیه با جرثقیل به دردمان خورد(تسمه از داخل آن رد کردیم ) و هم خیلی خوب می توان داخل مخزن را دید. تانکر ده هزار لیتری قبلی تک درب بود و موقع کنترل و نگاه به داخل مخزن جلوی نور گرفته می شد. وقتی هر دو درب این تانکر باز باشد داخل کاملا دیده می شود. همه چیز عالی بود. پاسخ:با سلام و احترام ایمیل پیش فاکتور خدمتتان ارسال شد. پرسش:سلام تانکر ده هزار لیتری بیش از سه لایه چه برتری داره نسبت به آن؟ پاسخ: سلام مخازن چند لایه اصولا بیشتر با اهدف اضافه کردن لایه ای به عنوان عایق تولید می شوند. لایه مشکی برای ممانعت از نفوذ نور و لایه فوم برای کاهش رسانایی دما . مخازن سه لایه مشکی مخزن آب دات کام کاملا ضد جلبک می باشند و نیاز به اضافه کردن لایه رنگی دیگری برای فیلتر نور خورشید ندارند. البته درخواست مشتری امکان تولید مخازن سه ، چهار ، پنج لایه . بیشتر هم وجود دارد. پرسش: آیا محدودیتی برای نصب فیتینگ بر روی تانکر ده هزار لیتری وجود دارد؟ من هر چهار طرف آن فیتینگ ۴ اینچ نصب کردم ولی یک تاسیساتی به من گفت این کار مخزن را ضعیف می کند. کسی می داند؟ پاسخ:چهار تا محل استاندارد نصب فیتینگ دارد و مشکلی وجود ندارد. پرسش: سلام خسته نباشید میتونیم برای نصب محل ورودی بالای مخزن و محل خروجی قسمت پایین مخزن رو انتخاب کنیم و اینکه میشه هر جهت که خواستیم نصب کنیم. پاسخ: سلام. تنها در محل های مجاز نصب اتصالات که در تصویر مخزن نیز قابل مشاهده است امکان نصب اتصالات وجود دارد. در غیر این صورت محصول شما از شرایط گارانتی خارج می شود. ما به شما مخازن قیفی که امکان نصب اتصالات در بالا و انتها آنها وجود دارد را پیشنهاد می کنیم. پرسش:سلام میشه این مخزن پلی اتیلن کتابی رو پشت هم به همدیگه وصل کرد؟ چون ما درب اتاق تاسیساتمون کوچیکه مخزن بزرگ نمیتونیم ببریم اونجا. پاسخ: سلام بله  می توانید چیدمانشان را به این صورت قرار دهید و به روش سری یا موازی به هم متصل سازید تا به حجم آب مورد نیازتان دست یابید