مخزن 6000 لیتری پلی اتیلن: مخزن 6000 لیتری افقی یا تانکر 6000 لیتری از پلی اتیلن با کیفیت و توسط تولیدکننده ای معتبر تولید شده است. این مخزن سازگاری کاملی با آب و طیف گسترده ای از مایعات شیمیایی دارد. آرم استاندارد و سیب سلامت بهداشت اخذ شده برای مخزن 6 هزار لیتری افقی گواه کیفیت بالا و بهداشتی بودن آن است.

ابعاد مخزن 6000 لیتری افقی طبرستان

طول: 281cm
عرض: 172cm
ارتفاع: 184cm

مخزن 6000 لیتری افقی طبرستان
مخزن 6000 لیتری افقی طبرستان

تانکر 6000 لیتری از نظر تعداد لایه ها به دو توع مخزن تک جداره یا تک لایه و مخزن سه جداره یا سه لایه تقسیم می شود. در مخزن سه لایه به دلیل وجود یک لایه تیره رنگ امکان نفوذ نور آفتاب به داخل مخزن آب وجود ندارد در نتیجه شرایط برای رشد جلبک ها فراهم نمی شود. از اینرو برای ذخیره سازی آب شرب ، مخزن آب سه لایه توصیه می شوند.

مخزن 6000 لیتری آب به صورت پیش فرض فاقد هر گونه اتصال ورودی و خروجی ( فیتینگ ) می باشند به همین دلیل مشتریان گرامی در صورت تمایل و در هنگام ثبت سفارش می توانند در خواست نصب این اتصالات را به کارشناسان فروش شرکت اعلام نمایند. برای نصب این اتصالات هیچگونه هزینه ای دریافت نخواهد شد و تنها مشتریان گرامی هزینه خرید اتصالات را پرداخت خواهند کرد.

لازم به ذکر است که مخازن سه لایه و مخازن تک لایه از نظر ضخامت تفاوتی با یکدیگر ندارند. در واقع وزن تانکر 6000 لیتری تک لایه و سه لایه یکسان است و تنها تفاوت وجود لایه ای تیره رنگ در مخزن سه لایه است.

توجه به بهداشتی بودن و کیفیت محصولات تولید شده  در سال های اخیر شرکت پلاستونیک به عنوان بهترین تولیدکننده مخازن پلی اتیلن در ایران

  • امکان نصب کلیه اتصالات و شیر قبل از ارسال در انبار کارخانه وجود دارد
  • گارانتی 5 ساله و ۱۰ سال خدمات پس از فروش
  • دارای نشان ملی استاندارد و پروانه بهداشتی از وزارت بهداشت
  • ارسال از طریق باربری به سراسر کشور
  • ارسال فوری در تهران

از چه طریقی اقدام به ثبت سفارش مخزن آب پلی اتیلن 6000 لیتری نماییم 

روش اول : تماس با شماره های 55219861-021 و 55219862-021 و ثبت سفارش تلفنی توسط کارشناسان فروش

روش دوم : مراجعه حضوری به انبار فروش به آدرس تهران خ شهید رجایی جنوب پایین تر از سه راه ایران ترانسفور انبار سادات (مگاپلاست)- قبل از مراجعه حضوری برای اطمینان از موجودی محصول پیشنهاد می کنیم حتماً تماس بگیرید.