وان آبکاری: مشخصات، ابعاد و قیمت وان آبکاری پلاستیکی

وان آبکاری به عنوان یکی از وسایل ضروری آبکاری، به منظور افزایش مقاومت فلزات در برابر سایش، خوردگی و یا برای اهداف تزئینی مورد استفاده قرار می گیرد.

در سال های اخیر کسانی که در حوزه آبکاری فعالیت می کنند وان پلاستیکی را به عنوان وان آبکاری نسبت به سایر وان ها بیشتر مورد استفاده قرار می دهند. علت این امر، مزایای بسیار زیاد وان های پلاستیکی نسبت به سایر وان ها است. ارزان تر بودن، انعظاف پذیر تر بودن، مقاومت در برابر خوردگی و قابلیت نصب و حمل آسانتر از جمله مزایای وان های پلاستیکی نسبت به سایر وان هاست.

وان آبکاری پلاستیکی در وب سایت مگاپلاست ایران در حجم های 60 لیتر الی 2000 لیتر قابل عرضه می باشد.

انواع وان آبکاری پلاستیکیطول
(cm)
عرض
(cm)
ارتفاع
(cm)
قيمت (ريال)
وان آبکاری 60 لیتری737317900,000
وان آبکاری 100 لیتری PL9755261,320,000
وان آبکاری 100 لیتری KU6767401,320,000
وان آبکاری 150 لیتری KU8269411,920,000
وان آبکاری 200 لیتری PL9866512,170,000
وان آبکاری 500 لیتری PL13884634,560,000
وان آبکاری 500 لیتری KU14489614,560,000
وان آبکاری 700 لیتری KU148100796,070,000
وان آبکاری 800 لیتری PL122116786,200,000
وان آبکاری 1000 لیتری PL19483716,470,000
وان آبکاری 1000 لیتری KU211100716,470,000
وان آبکاری 1300 لیتری KU212122799,760,000
وان آبکاری 1500 لیتری PL2131159110,280,000
وان آبکاری 2000 لیتری PL2481358715,100,000

 

نکته مهم: در وان آبکاری پلاستیکی 1000 لیتر به بالا، در صورتی که بیش از 2.3 حجم وان پر شود نیاز به ساپورت فلزی خواهید داشت. در غیر این صورت شکل وان تغییر شکل خواهد داد.

همچنین به صورت استاندارد وان های پلاستیکی برای نگهداری مایعاتی با چگالی حدود 1 طراحی و تولید شده اند. در صورتی که می خواهید این وان ها با مقاومت و ضخامت بیشتری تولید شوند نیاز است پیش از خرید این موضوع به اطلاع کارشناس فروش رسانده شود.

وان حمام پلاستیکی: قیمت و ابعاد وان های حمام پلاستیکی

معرفی وان های حمام پلاستیکی تولید شده از پلی اتیلن درجه یک

وان حمام پلاستیکی، گزینه ای عالی برای افرادی است که فاقد وان حمام سرامیکی پیش ساخته در منزلشان هستند و یا اینکه به دلیل کوچک بودن فضای در دسترس حمام، تمایلی به نصب وان حمام ندارند. این وان ها که به طور ویژه برای استفاده در حمام های خانگی تولید شده اند قیمت به مراتب پایین تری نسبت به سایر وان ها دارند و پس از استفاده به راحتی می توان آنها را به خارج از حمام برد.

تجربه ی لذت بخش ریکاوری و آب درمانی با استفاده از وان حمام پلاستیکی

ریکاوری و آبدرمانی یکی از کارهای روتین و متداول ورزشکاران حرفه ای برای بازیابی و بروز رسانی توان جسمی است و بسیاری از باشگاه های معتبر ورزشی از وان ها و مخازن پلی اتیلن برای اینکار استفاده می نمایند. امروزه این کار مورد توجه بسیاری از مردم عادی نیز قرار گرفته است.

ویژگی کلی وان های حمام پلاستیکی، تولید شده از پلی اتیلن با کیفیت و درجه یک شامل موارد زیر است:

 • سبک و انعطاف پذیر
 •  استفاده آسان بدون نیاز به نصب
 • مقاوم در برابر ضربه و فشار
 • حعدم اتلاف دمای آب
 • مقاوم در برابر اشعه فرابنفش نور آفتاب
 • مقاومت در برابر خوردگی
 • قیمت کمتر نسبت به سایر وان ها
 • گارانتی و ضمانت نامه محصول
 • استانداردهای بهداشتی

سایز و ابعاد وان حمام پلاستیکی

وان حمام کوچک :  ابعاد : طول 126 سانتیمتر و عرض 69 سانتیمتر و ارتفاع قسمت قرار گیری سر 65 سانتیمتر و حداکثر ارتفاع آبگیری 46 سانتیمتر سانتی متر می باشد. یک فرد بزرگسال با 175 سانتیمتر قامت می تواند با خم کردن پاها از این وان به خوبی استقاده کند.

وان حمام بزرگ (وان حمام بزرگسالان) : ابعاد طول 158 سانتیمتر و عرض 69 سانتیمتر و ارتفاع قسمت قرار گیری سر 67 سانتیمتر و حداکثر ارتفاع آبگیری 46 سانتیمتر سانتی متر می باشد.  یک فرد بزرگسال با 175 سانتیمتر قامت می تواند بدون خم کردن پاها از این وان به خوبی استقاده کند.

آیا سایز و ابعاد وان حمام پلاستیکی با حمام خانه ما منطبق است؟

این یکی از سوال های متداولی است که از ما پرسیده می شود. در این رابطه باید بگوییم اگر عرض درب حمام شما حدود 48cm و یا بیشتر باشد و طرفین چارچوب درب و داخل حمام فضای کافی برای مانور و چرخاندن وجود داشته باشد وان حمام پلاستیکی به راحتی می تواند داخل و خارج شود.

وان شیلاتی: مشخصات، ابعاد و قیمت وان شیلاتی پرورش ماهی و آبزیان

یکی از کاربردهای اصلی وان های پلاستیکی، نگهداری و پرورش انواع آبزیان است. اگر می خواهید در ارتباط با وان شیلاتی، وان پرورش ماهی، وان پلاستیکی آبزیان و یا وان پرورش زالو اطلاعاتی کسب نمایید پیشنهاد می کنیم ادامه این مقاله را مطالعه نمایید.

انواع وان شیلاتی پلاستیکی

یکی از انواع وان های شیلاتی، وان های شیلاتی پلاستیکی است که عموماً در اشکال گرد، مربعی و مستطیلی تولید می شوند. این وان ها از 60 لیتر تا 2000 لیتر در شرکت پلاستونیک تولید شده است.

وان های مستطیلی با عنوان وان تراف بچه ماهی نیز شناخته می شوند و در تولید مثل انواع ماهی ها مورد استفاده قرار می گیرد.

وان پرورش و نگهداری زالو

در سال های اخیر استفاده از وان پلاستیکی برای نگهداری و پرورش زالو با استقبال فراوانی روبرو شده است. ما در مقاله ای با عنوان “ وان پلی اتیلن پرورش زالو ” به طور مفصل در ارتباط با این وان ها و روش های پرورش زالو در وان پرورش و نگهداری زالو مطالبی بیان کرده ایم. پیشنهاد می کنیم در صورتی که می خواهید وارد صنعت پرورش زالو شوید این مقاله را مطالعه نمایید.

ویژگی های کلی وان های شیلاتی و صنعتی:

 •  وزن کم با قابلیت جابه جایی و نصب آسان
 • مقاومت و انعطاف پذیری بالا در برابر ضربات
 • دارای نشان ملی استاندارد و پروانه بهداشتی
 • سوراخکاری و نصب راحت انواع اتصالات برنجی، پلی اتیلنی، کامپوزیتی و … .
 •  مقاوم در برابر اشعه یووی خورشید
 • خاصیت ضد خوردگی و مقاومت در برابر تابش نور خورشید
 •  3 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش

کلیه وان های شیلاتی کاملاً بهداشتی بوده و تمامی مجوزهای موجود از سازمان استاندارد و وزارت بهداشت را کسب نموده است. از اینرو شما می توانید با اطمینان کامل از این وان ها استفاده نمایید.

نصب مخزن آب پلی اتیلن

نصب مخزن آب پلی اتیلن کتابی در پارکینگ

نصب مخزن آب

همان طور که در بخش قبلی نیز به این موضوع اشاره شد نصب مخزن آب یکی از گام های بسیار حساس در استفاده از مخزن آب می باشد. بایستی در نصب آن تمام نکات مورد لازم را به کار ببرید. بهترین گزینه برای نصب مخزن آب می توانند استادکاران لوله کش باشند. شما می توانید با درخواست کمک استادکاران با تجربه و حرفه ای ، مخزن آب خود را به شکل صحیح و استاندارد نصب کنید. هم چنین می توانید در صورت بروز مشکل با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. تا افراد خود را جهت رفع مشکل به وجود آمده اعزام کنند. نصب مخزن آب با توجه به محل قرار گیری و نوع نصب آن متفاوت خواهد بود. شما با توجه به ابعاد مخزن و محل قرار گیری آن می توانید طرحی را برای نصب مخزن آب خود داشته باشید. در بسیاری از ساختمان ها مخزن آب بر روی پشت بام نصب می شود. ولی در برخی دیگر از ساختمان ها مخزن آب را در محل دیگری از ساختمان مانند پیلوت و یا اتاق تاسیسات قرار می دهند که به طبع نحوه ی نصب نیز متفاوت خواهد بود. در حالت کلی بایستی تمام نکات ایمنی و استاندارد را در عین نصب مخزن آب رعایت فرمایید تا متحمل هزینه های کلان و مشکلات ناگوار نباشید. اگر قصد دارید خودتان مخزن آب را نصب کنید بهتر خواهد بود که قبل از نصب دفترچه راهنمای مربوط به نصب آن را مطالعه فرمایید. هم چنین در مورد چگونگی نصب مخزن آب ویدیوها و فیلم های آموزشی بسیار زیادی توسط شرکت های تولید کننده آماده و ارائه شده است که شما می توانید با مشاهده این فیلم ها مراحل لازم جهت نصب مخازن آب بیشتر آشنا شده و آموزشهای لازم را به دست بیاورید. در ادامه راجع به مراحل نصب مخزن آب و چگونگی نصب مخزن آب توضیحاتی ارائه شده است.

مخازن آب

    امروزه شرکت های بسیاری زیادی در حوزه تولیدات مخازن آب فعالیت می کنند که بی شک شما می توانید انواع بسیار متنوعی از این مخزن ها را در فروشگاه ها مشاهده کنید. تمام شرکت های تولید کننده سعی بر آن دارند تا بهترین و با کیفیت ترین محصول را تولید و طراحی کنند تا بتوانند رضایت کامل مصرف کنندگان را به سوی خود جذب کنند و سهم بیشتری از فروش بازار را در دست داشته باشند. یکی از بهترین و با کیفیت ترین انواع مخزن آب، مخزن های پلی اتیلن می باشد که با داشتن مقاومت و دوام فوق العاده ی خود در صدر جدول رضایت مندی مشتریان واقع شده است. شما می توانید شاهد استفاده از مخزن آب های پلی اتیلن در بسیاری از ساختمان ها مسکونی و اداری باشید . ابعاد و مدل های مخزن های آب بسیار متنوع و گوناگون می باشد و این امر سبب شده است تا در هنگام خرید گزینه های بیشتری را برای انتخاب داشته باشید. در ادامه سعی بر آن داریم تا در مورد کاربرد و چگونگی نصب مخزن آب توضیحاتی را برای شما عزیزان ارائه دهیم. برای کسب اطلاعات مفید و موثر در این زمینه می توانید ما را تا آخر متن یاری فرمایید.

کاربرد مخازن آب

  مخزن آب یکی از پر کاربرد ترین لوازم مورد استفاده بسیاری از افراد می باشد شما می توانید از این محصول در صنایع بسیار گوناگونی استفاده نمایید. یکی از پر مصرف ترین بازار هدفی که از این محصول استفاده می کند منازل مسکونی می باشد که معمولا با دنبال کردن اهداف مختلفی از قبیل جمع آوری آب باران ، آشامیدنی، آبیاری دام و غیره مورد استفاده واقع می شود. بیشتر ساختمان های مسکونی و اداری شهر های بزرگ به دلیل کاهش و افت فشار آب در بسیاری از ساعات و روزهای هفته، مجبور به استفاده از مخزن آب می باشند که نتیجه بسیار موثر بخشی را نیز دارد. نا گفته نماند که بایستی نکات بسیار زیادی در مورد خرید و استفاده از مخزن های آبی را راعایت کنید. یکی از مهم ترین نکات در استفاده از مخزن آب، نصب این محصول می باشد. نصب مخزن آب امری بسیار حساس و مهمی می باشد که بایستی به شکل صحیح و طبق اصول تعریف شده نصب شود. چرا که در غیر این صورت عوارض و مشکلات ناگواری را به دنبال خواهد داشت.

مراحل نصب مخازن آب

   در برخی از ساختمان ها از قبل مکانی برای نصب و قرار دادن مخزن آب طراحی شده و موجود می باشد که به اصطلاح به آن مکان ها اتاق تاسیسات گفته می شود که این امر مراحل نصب مخزن آب را راحت خواهد کرد چرا که دیگر نیاز به پیدا کردن مکان مناسب و تراز شده ای نیستید. سعی کنید تمام لوله های اتصالی از جمله ، لوله های ورودی و خروجی در معرض دید باشند. تاکید بر این نکته به دو دلیل می باشد:

1- در صورت به وجود آمدن مشکلی به راحتی در دسترس باشند و سریع تر بتوان اقدامی را انجام داد.

2- در صورت پنهان بودن امکان آسیب دیدن لوله ها بیشتر خواهد چرا که در معرض دید نخواهد بود.

   بهتر می باشد که قبل از نصب مخازن آب، نقشه ای را ترسیم نمایید که با داشتن نقشه ی برای نصب می توانید زودتر به ایرادهای نصب پی برده و آن ها را رفع کنید. هم چنین می توانید برای ترسیم نقشه مربوطه از افراد ماهر در این زمنیه کمک نیز بگیرید. برای قرار گرفتن پمپ مخزن تان نیز مکان مناسبی را در نظر بگیرید به وطری که هیچ مانعی برای عملکرد پمپ وجود نداشته باشد که باز رعایت کردم نکات ایمنی در اطراف مخزن و پمپ مخزن از الزامات نصب می باشد که حتما بایستی در نظر بگیرید.

مراحل نصب مخزن آب را می توانیم به صورت زیر بیان کنیم:

 • زیر سازی مناسب: نصب و آماده کردن سطح محل نصب مخازن آب از مهم ترین مراحل نصب مخزن آب می باشد که می توانید.
 • نصب لوله های تخلیه: لوله های تخلیه شامل لوله های ورودی و خروجی مخزن آب می باشد که بایستی به درستی نصب شود تا ورود و خروج آب به داخل مخزن بسیار راحت و سریع اتفاق بیفتد. هم چنین می توانید از جوش پلی اتیلن برای اتصالات لوله های تخلیه مخزن تان استفاده کنید چرا که این جوش از مقاومت بسیار بالایی برخوردار می باشد.
 • نصب لوله های سقف: بعد از پی ریزی محل نصب مناسب و نصب لوله های ورودی و خروجی می توانید لوله های مربوط به سقف و دیواره ها را انجام دهید. آب موجود در مخزن از طریق همین لوله ها به دست شما می رسد که برای سرعت بخشیدن به فشار آب می توانید لوله های دیواره و سقف را به شکل عمودی نصب کنید تا جریان سرعت آب در این لوله ها بالا باشد.
 • برای نصب محکم و استاندارد مخزن های آبی می توانید از ابزارها و مواد جوش بسیار با کیفیت و مرغوبی استفاده کنید. هم چنین لازم می باشد که به صورت ادواری محل اتصال لوله ها را چک کرده و در صورت مشاهده مشکلی سریعا برای رفع آن اقدام فرمایید.

روش های نصب مخزن آب

روش های متفاوتی برای نصب مخازن آب وجود دارد که شما می توانید با توجه به مکان نصب و مساحتی که مورد نیاز می باشد، مخزن آب خود را نصب نمایید. در این بخش سعی بر آن دارین تا در مورد سه مورد از روش های نصب مخزن آب توضیحاتی را برای شما عزیزان ارائه دهیم

 نصب مخازن آب در زیر زمین:

برخی از افراد برای نصب مخازن خود این روش را استفاده می کنند که در این حالت با توجه به ابعاد مخزن، گودالی بر روی زمین حفاری می کنند. البته این روش فقط برای مناطقی که سطح آب زیر زمینی بالاست برای آب شرب و بهداشتی پیشنهاد نمی شود. در این مناطق فقط مخازن سپتیک یا سپتیک تانکها را دفنی کار می کنند. عمق گودال باید به اندازه ای باشد که درب مخزن در سطح زمین در دسترس باشد.  پس از سیمان کاری کف محل نصب مخزن و لیسه کشی سطح آن و دیوار چینی دور تا دور کانال ، کف محل نصب را کامل جارو نموده تا هیچ سنگریزه ای باقی نماند. سپس مخزن را داخل کانال قرار می دهیم. سپس لوله های ورود و خروج را وصل کرده و بعد از مطمئن شدن از صحت نصب و آبگیری مخزن ، دورتا دور آن تا اطراف منهول یا درب را را با پوکه صنعتی می پوشانند.

نصب مخزن آب بر روی زمین:

این روش رایج ترین روش نصب مخزن آب می باشد که مورد استفاده قرار می گیرد. نکته اصلی که در استفاده از این روش وجود دارد ، تراز بودن سطحی می باشد که قرار است مخزن آب بر روی آن نصب شود. بنابراین قبل از انجام مراحل نصب بهتر می باشد که از تراز و هموار بودن سطح مورد نظر اطمینان داشته باشید. در این حالت مقدار و طول لوله های که به کار خواهید برد در مقایسه با روش زیر خاکی بسیار کمتر خواهد بود چرا که مخزن در نزدیکی ساختمان نصب خواهد شد و به لوله ی کمتری نیاز خواهد بود.

نصب مخزن آب روی زمین
نصب مخزن آب روی زمین

نصب مخازن آب به صورت هوایی:

در برخی از مناطق مخزن های آب را در ارتفاعات بسیار بلندی نصب می کنند که برای این روش بایستی فنداسیون مناسبی و ایمنی را طراحی کرد. لوله های تخلیه این مخزن ها از سمت زیرین وصل می شوند و فشار آب در این روش بسیار زیاد می باشد چرا که ارتفاع تاثیر مثبتی بر روی فشار آب خواهد داشت.

مخزن آب هوایی

نکات مورد توجه در نصب مخزن آب

   توجه به نکاتی که در نصب مخزن های آب می باشد بسیار ضروری و از الزامات می باشد به طوری که هر قفرد با تجربه در این زمینه به خوبی از این نکات آگاهی دارد و می داند که بایستی از این نکات پیروی کند. از آن جایی که نصب مخزن آب یک کار تخصصی بوده و هزینه های و وقت زیادی را می طلبد، توصیه می شود که بهترین و با کیفیت ترین مخزن آب را جهت استفاده و نصب خریداری نمایید. یکی از بهترین مدل های مخزن های آبی، مخزن آب پلی اتیلن می باشد که با داشتن مقاومت بسیار بالا و هم چنین نصب راحت می تواند گزینه بسیار ایده آلی برای خرید شما باشد. شما می توانید فیلترهای مورد نظر خود را بر دهانه مخزن نصب کنید که در این صورت تعویض و تمیز کردن قیلترها نیز به راحتی امکان پذیر خواهد بود. در ادامه به نکاتی که بایستی در نصب مخزن آب رعایت شود اشاره های شده است:

 • قبل از نصب بایستی محل و مکان نصب مخزن را مشخص کنید که این مکان باید پاسخ گوی ابعاد و اندازه مخزن تان باشد.
 • با توجه به ابعاد مخزن تان می توانید پایه مخزن مناسبی را تدارک ببینید.
 • پمپ مخزن را در یک مکان بسته و سرپوشیده قرار دهید.
 • از یخ زدگی پمپ در فصول سرد جلو گیری نمایید.
 • به قطر لوله های که مورد استفاده قرار می گیرد دقت حاصل فرمایید.
 • از ظرفیت و حجم قابل تحمل مخزن خود با خبر باشید.
 • بازدیدهای ادواری خود را جدی گرفته و به هیچ وجه فراموش نکنید.
 • مخزن را در مکانی که به دور از جریان الکتریسیته باشد نصب کنید تا مانع از وقوع اتفاقات ناگوار باشید.

   در نصب مخزن آب سعی کنید طبق اصول و استاندارد ها عمل نمایید تا بتوانید از گارانتی و ضمانت نامه ی مخزن آب خریداری شده بهره مند شوید. بهترین و آسان ترین راه برای نصب مخزن آب ، همکاران شرکت ها می باشند که می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن مخزن مورد نظرتان را نصب و به کار اندازند. چرا که این افراد در کار خود بسیار ماهر هستند و مطمئنا با دقت بیشتری مخزن آب شما را نصب خواهند کرد. این مقاله در مورد مراحل نصب و چگونگی نصب مخزن های و منبع های آب می باشد که امیدواریم با مطالعه آن اطلاعات خوبی را به دست آورده باشید. برای اطلاع از قیمت مخازن پلی اتیلن اینجا را کلیک کنید

برای اطلاع از قیمت مخزن آب پلی اتیلن طبرستان اینجا را کلیک کنید.

در هنگام خرید مخزن آب پلی اتیلن به چه مواردی توجه کنیم؟

مخزن آب

 مخزن آب

  مخزن آب در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند. در این بین مخزن آب پلی اتیلن ( لیست قیمت مخازن پلی اتیلن )  معمولا کاربردهای بیشتری در صنعت دارد. از کاربردهای این مخازن می توان به استفاده برای مصارف آشامیدنی، آبیاری زمین های کشاورزی، مخزن آتشنشانی  وسایر موارد اشاره کرد. به دلیل افت فشار آب شبکه شهری بسیاری از واحدهای مسکونی در بسیاری از شهرها و روستاهای ایران ناگزیر از استفاده از مخزن ذخیره آب و پمپ آب برای تامین نیازهای ساکنین خود می باشند.

 در هنگام خرید مخزن آب به چه مواردی توجه کنیم؟

 1. بر آورد حجم آب مورد نیاز
 2. بررسی فضای در دسترس
 3. انتخاب مخزن آب مناسب
 4. بررسی مکان مناسب برای نصب پمپ
 5. انتخاب مسیر لوله کشی با حداقل متراژ یا طول از کنتور تا مخزن و پمپ

   در هنگام انتخاب مخزن آب عوامل مختلفی تاثیر گذار هستند که به بررسی چند مورد از آن ها می پردازیم. اولین تصمیمی که شما باید اتخاذ کنید این است که مخزن آب را در کجا می خواهید قرار دهید. محل قرار گیری مخزن آب مشخص می کند که منبع ذخیره آب چه سایز و اندازه ای باید داشته باشد.  ممکن است بخواهید مخزن آب و پمپ را در نزدیکترین نقطه به کنتور آب نصب کنید. این مسئله باعث افزایش دبی ورود آب به مخزن و کاهش حجم لوله کشی می گردد. اگر مخزن آب در فاصله بیشتری از کنتور و پمپ قرار بگیرد، نیازمند لوله کشی بیشتر، پیچیده تر و طبعا گران تر خواهد بود.

   ظرفیتی که برای مخزن آب مورد نظر انتخاب می کنید وابسته به تعداد نفرات ساختمان و میزان دبی ورودی آب از شبکه شهری در مواقع اوج مصرف است. برای این منظور شرکت آب و فاضلاب برای شهر تهران به ازای هر واحد مسکونی پنج نفره حجم 250 لیتر را در نظر گرفته است. به عبارت دیگر برای هر نفر 50 لیتر. این میزان آب یک سوم آب مصرفی یک شهروند تهرانی طی 24 ساعت است.

    دسترسی به مخزن برای سرویس و نگهداری آن نیز عاملی است که در انتخاب مخزن و مکان نصب آن باید به آن توجه شود. شما ممکن است نیاز داشته باشید که به پشت مخزن بروید تا فیلترهای آن را تمیز یا تعویض کنید . اگر نیاز به پمپ و سایر تجهیزات برای مخزن دارید بهترین مکان برای آن ها می تواند نزدیک به خود مخزن باشد.

   برای ساکنان شهری، فضا از اهمیت ویژه ای برخوردار است، بنابراین سایز و شکل مخزن معمولا مرتبط با محیط در دسترس برای نصب مخزن است. اگر از لحاظ فضا مشکلی نداشته باشید، در آن صورت بر اساس نیاز به حجم آب، سایز مخزن تعیین می شود. محل قرار گیری مخزن می تواند عامل موثری در طول عمر آن باشد. مخازن پلی اتیلن استاندارد مانند مخازن پلاستونیک دارای ماده محافظت کننده در برابر اشعه یویو آفتاب هستند ولی  به مرور تراکم این ماده کاهش می یابد و بعد از ده سال آرام آرام جداره مخزن انعطاف خود را در برابر تنشهای مکانیکی از دست خواهد داد. بنابراین به طور ایده آل بهتر است مخزن باید در سایه قرار بگیرد.

   برای حالتی که محدودیت فضا در روی زمین و ساختمان برای شما وجود دارد ، مخزن های زیر زمین می توانند راه حل مشکل شما باشند. برای این منظور پس از حفر کانال با طول و عرض و ازتفاع مکفی ، ابتدا کف آن را با حداقل 10  سانت بتن مگر بپوشانید. سطح آن می بایست سیمان لیسه کشی شده و کاملا صاف و تراز باشد. دیواره های خاکی را آجر چینی کنید. می توانید به کمک آجر یا بلوک تا رسیدن به سطح زمین این کار را انجام دهید. بر روی آن سقف یا دال بزنید. دریچه ای برای به درب مخزن باقی بگدارید که ترجیحا دارای قفل باشد ( درب آهنی با لولا و قفل )

لیست قیمت مخازن پلی اتیلن و مخازن پلاستیکی افقی (خوابیده) پلاستونیک

شرح کالا
طول
(cm)
عرض
(cm)
ارتفاع
(cm)
قيمت تک لایه (ريال)
قيمت سه لایه (ريال)
مخزن 70 لیتری افقی7144481,000,0001,100,000
مخزن 100 لیتری افقی7354581,150,0001,370,000
مخزن 200 لیتری افقی9960682,110,0002,480,000
مخزن 250 لیتری افقی11262702,230,0002,760,000
مخزن 300 لیتری افقی10570772,520,0002,990,000
مخزن 400 لیتری افقی12468783,120,0003,440,000
مخزن 500 لیتری افقی13579863,900,0004,320,000
مخزن 700 لیتری افقی17181915,360,0005,760,000
مخزن 750 لیتری افقی15590985,630,0006,020,000
مخزن 1000 لیتری افقی1681001106,400,0007,120,000
مخزن 1000 لیتری افقی KU15096106-6,480,000
مخزن 1500 لیتری افقی2021101169,750,00010,390,000
مخزن 2000 لیتری افقی20212413512,190,00012,920,000
مخزن 3000 لیتری افقي24014015217,630,00018,830,000
مخزن 4000 لیتری افقی 25015917025,700,00026,960,000
مخزن 5000 لیتری افقی25018019033,870,00035,800,000
مخزن 10000 لیتری افقی35021022076,500,00083,700,000
مخزن 5000 ليتري افقي مادولار250190200--
مخزن 7500 ليتري افقي مادولار360190200--
مخزن 10000 ليتري افقي مادولار460190200--
مخزن 20000 ليتري افقي مادولار460400200--

لیست قیمت مخازن پلی اتیلنی و پلاستیکی عمودی ( ایستاده ) پلاستونیک

شرح کالاطول
(cm)
قطر
(cm)
ارتفاع
(cm)
قيمت تک لایه (ريال) قيمت سه لایه (ريال)
مخزن انبساط 100 ليتري عمودي دولايه فوم دار-52701,970,000***
مخزن انبساط 220 ليتري عمودي دولايه فوم دار60953,250,000***
مخزن انبساط 350 ليتري عمودي دولايه فوم دار691304,210,000***
مخزن انبساط 100 ليتري عمودي-5275***
مخزن 100 لیتری عمودی-52751,200,0001,510,000
مخزن 220 لیتری عمودی-601022,070,0002,340,000
مخزن 350 لیتری عمودی-691322,740,0002,990,000
مخزن 500 لیتری عمودی کوتاه-851193,450,0003,640,000
مخزن 550 لیتری عمودی بلند-721703,500,0004,210,000
مخزن 600 ليتري عمودي---
مخزن 900 ليتري كرويــ1331325,650,0006,340,000
مخزن 1000 لیتری عمودی بلند-882126,480,0006,770,000
مخزن 1000 لیتری عمودی کوتاه-1091455,700,0006,340,000
مخزن 1500 لیتری عمودی-1211728,270,0008,560,000
مخزن 2000 لیتری عمودی-13218810,170,00010,350,000
مخزن 3000 لیتری عمودی-15320815,460,00015,830,000
مخزن 3000 لیتری عمودی KU-150190-15,830,000
مخزن 5000 ليتري عمودي بلند-18822524,690,00025,290,000
مخزن 5000 ليتري عمودي کوتاه-22216024,090,00024,820,000
مخزن 6000 لیتری عمودی-22219026,670,00027,890,000
مخزن 7500 لیتری عمودی KU-222190--
مخزن 10000 لیتری عمودی-24923547,470,00049,700,000
مخزن 15000 لیتری عمودی-255340تماستماس
مخزن 20000 لیتری عمودی-29033586,660,00089,110,000
مخزن 20000 لیتری کوتاه315320تماستماس

لیست قیمت مخزن زیر پله و مکعبی و کتابی

شرح کالاطول
(cm)
عرض
(cm)
ارتفاع
(cm)
قيمت تک لایه (ريال) قيمت سه لایه (ريال)
مخزن 230 لیتری مکعبی60401252,870,0003,090,000
مخزن 500 لیتری کتابی (مکعبی)142501104,400,0004,950,000
مخزن 800 لیتری مکعبی17090706,770,0007,120,000
مخزن 500 لیتری زیرپله12888954,520,0004,830,000
مخزن 1000 لیتری زیرپله170901058,190,0008,380,000
مخزن 1000 لیتری کتابی ( مکعبی )162621408,410,0008,880,000
مخزن 2000 لیتری کتابی ( مکعبی )2157020016,250,00017,910,000

لیست قیمت مخزن پلی اتیلن قیفی ( مخزن ته قیفی )

شرح کالاطول
(cm)
عرض
(cm)
ارتفاع
(cm)
قيمت تک لایه (ريال) قيمت سه لایه (ريال)
مخزن پلی اتیلن ته قیفی 200 لیتر-74862,490,0002,860,000
مخزن پلی اتیلن ته قیفی 500 لیتر-741614,670,0005,360,000
مخزن پلی اتیلن ته قیفی 1000 لیتر-1331277,430,0008,300,000
مخزن پلی اتیلن ته قیفی 1500 لیتر-13316710,390,00011,600,000
مخزن پلی اتیلن ته قیفی 2000 لیتری-13320812,730,00013,790,000

لیست قیمت وان های پلاستیکی و پلی اتیلنی شیلاتی و صنعتی

انواع وان پلاستیکیطول
(cm)
عرض
(cm)
ارتفاع
(cm)
قيمت (ريال)
وان 60 لیتری737317900,000
وان 100 لیتری PL9755261,320,000
وان 100 لیتری KU6767401,320,000
وان 150 لیتری KU8269411,920,000
وان 200 لیتری PL9866512,170,000
وان 500 لیتری PL13884634,560,000
وان 500 لیتری KU14489614,560,000
وان 700 لیتری KU148100796,070,000
وان 800 لیتری PL122116786,200,000
وان 1000 لیتری PL19483716,470,000
وان 1000 لیتری KU211100716,470,000
وان 1300 لیتری KU212122799,760,000
وان 1500 لیتری PL2131159110,280,000
وان 2000 لیتری PL2481358715,100,000

راهنمای نصب مخزن آب

لیست قیمت مخزن طبرستان

انواع مخزن آب عمودی

مخزن آب پلی اتیلن - پلاستیکی عمودی

مخازن آب عمودی پلاستونیک در انواع عمودی کوتاه و بلند تولید می شوند. حجم این مخازن از 100 لیتر تا 10000 لیتر می باشند. این محصولات به صورت تک لایه و سه لایه و همچنین به صورت سفارشی فوم دار ، چهار لایه و پنج لایه تولید می شوند. تنوع این محصولات به گونه ای است که مشتریان گرامی با توحه به نیاز ، محصول مناسب را به سهولت انتخاب می نمایند. در جدول ذیل ابعاد به سانتیمتر می باشند. (جدول ابعاد و قیمت مخازن پلاستیکی)


ادامه مطلب

انواع مخازن افقی

قیمت مخزن آب پلی اتیلن افقی

مخازن پلی اتیلن افقی پلاستونیک ( مخازن افقی یا تانکر پلاستیکی افقی ) در حجم های 70 لیتر تا 5000 لیتر و مخازن مادولار افقی از 5000 لیتر تا 50000 لیتر تولید می شوند. این محصولات به صورت تک لایه ، دولایه و سه لایه و در رنگ های محتلف قابلیت تولید دارند. در جدول ذیل ابعاد مخازن با واحد سانتی متر بیان شده اند. منظور از ارتفاع بیشینه ارتفاع مخزن در محل درب می باشد. (جدول ابعاد و قیمت مخازن پلی اتیلنی)


ادامه مطلب

مخزن آب زیرپله ای ( منبع زیر پله )

مخزن زیر پله پلی اتیلنی

    مخزن آب زیرپله ای در حجم 1000 لیتر تولید شده که در انواع تک لایه و دو لایه موجود می باشد. مزیت این مخزن نسبت به دیگر مخازن آب این است که در زیر پله ها که معمولا فضای غیر کاربردی می باشند قرار می گیرد به طوریکه از حداکثر فضای موجود استفاده می شود.(جدول ابعاد و قیمت مخازن پلاستیکی)


ادامه مطلب

انواع مخزن آب مکعبی ( مخازن آسانرو )

مخزن پلی اتیلن کتابی

مخزن آب مکعبی یا Slimline در انواع تک لایه و سه لایه و در حجم های 230 و 800 و 1000 و 2000 لیتری موجود می باشند. این مخازن مکعبی یا آسانرو با توجه به ابعاد منحصر به فرد و مناسبی که دارند علاوه بر اینکه حجم ذخیره سازی مناسبی را فراهم می کنند در فضاهایی که امکان نصب دیگر مخازن وجود ندارد، به راحتی قابل نصب می باشند. در جدول ذیل ابعاد مخازن مکعبی پلی اتیلن به سانتیمتر بیان شده اند. مخازن مکعبی ایستاده یا عمودی بیشتر در مکانهایی با عرض باریک کاربرد دارند. مخارن مکعبی افقی در مکانهایی با محدودیت ارتفاع و پشت بام کاربرد دارند.


ادامه مطلب

مخازن قیفی پلی اتیلن

مخزن ته قیفی

مخازن قیفی پلی اتیلن -اگر شما به دنبال مخزن پلی اتیلنی میگردید که بتوانید به راحتی تمامی محتویات درون آن را خالی نمایید ما به شما مخازن پلی اتیلن قیفی را پیشنهاد می کنیم.

در واقع در مخزن قیفی به دلیل شکل قیفی انتهایی آن ، پس از باز شدن خروجی که معمولاً در پایین ترین قسمت آن قرار داده می شود تمامی مواد و یا مایعات ذخیره شده قابل تخلیه می باشند. این ویژگی در سایر مخازن پلی اتیلن وجود ندارد.


ادامه مطلب

وان پلاستیکی

وان پلاستیکی و پلی اتیلنی


ادامه مطلب

مخازن انبساط

مخزن انبساط

مخازن انبساط (بالانس آب درگردش شوفاژخانه) در حجم 100 و 220 و 350 لیتر تولید شده که به صورت تک لایه و دولایه فوم دار موجود می باشد. این مخازن نیازبه عایق پیچی ندارند و کاملا ضد خوردگی می باشند. دارای 3 سال گارنتی تعویض و 10 سال خدمات پس از فروش می باشند.


ادامه مطلب