امروز جمعه, ۲۷ مهر , ۱۳۹۷ برابر با Friday, 19 October , 2018

لگن پلاستیکی

وان پلی اتیلن

لگن پلاستیکی :

در بسیاری از درمانهای پزشکی نیاز است تا تمام یا قسمتی از بدن بیمار در داخل لگن پلاستیکی بهداشتی یا وان پلاستیکی بهداشتی مستغرق شود ( آب درمانی و …). بهداشتی بودن وان ، سبک و قابل حمل بودن (توسط ماشین سواری) در کنار استحکام بدنه مهمترین مزایای وان های بهداشتی پلاستونیک است. استحکام این وانها به گونه ای است که دیواره آنها تکیه گاه مطمئنی برای بیمار هنگام نشستن و برخاستن است. ذیلا به معرفی انواع وان بهداشتی یا لگن طبی می پردازیم:

لگن پلاستیکی ۱۵۰ لیتری  :

این وان یا لگن پلاستیکی ۱۵۰ لیتری با طول ۸۰ سانت عرض ۵۰ سانت و عمق ۴۰ سانت مناسب برای افرادی با قامتی متوسط و کوچک است . این وان ها علاوه بر قابل استفاده بودن در دوره های آب درمانی ، در بسیاری از اقدامات درمانی قبل و بعد از جراحی ( درمان بواسیر ، آبسه و … ) نیز کاربرد دارند. از دیگر موارد کاربری استفاده از این وانها در درمان یبوست مزمن ، بیماری های پوستی و … می باشد. (قابل حمل در صندلی عقب اتومبیل سواری با ابعاد پژو GLX)

 لگن پلاستیکی ۲۰۰ لیتری :

این وان یا لگن پلاستیکی ۲۰۰لیتری با طول ۸۰ سانت عرض ۵۰ سانت و عمق ۵۰ سانت مناسب برای افرادی با قامتی متوسط است. این وان ها علاوه بر قابل استفاده بودن در دوره های آب درمانی ، در بسیاری از اقدامات درمانی قبل و بعد از جراحی ( درمان بواسیر ، آبسه و … ) نیز کاربرد دارند. از دیگر موارد کاربری استفاده از این وانها در درمان یبوست مزمن ، بیماری های پوستی و … می باشد. (قابل حمل در صندلی عقب اتومبیل سواری با ابعاد پژو GLX)

تلفن سفارشات وان پلاستیکی قابل حمل : ۰۲۱۴۴۵۴۸۹۲۲     ۰۲۱۴۴۵۴۱۳۷۵     ۰۹۱۲۸۲۶۴۱۳۶

یک دیدگاه در رابطه با لگن پلاستیکی

  1. مجيدعنبري گفت:

    سلام
    چه رنگهايي و قيمت؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *