امروز جمعه, ۳۱ فروردین , ۱۳۹۷ برابر با Friday, 20 April , 2018

مخزن آب پلی اتیلن ۲۰۰۰ لیتری افقی

مخزن پلی اتیلن

مخزن آب پلی اتیلن ۲۰۰۰ لیتری افقی پلاستونیک
ابعاد:
طول: ۲۰۲ cm
عرض: ۱۲۴ cm
ارتفاع: ۱۳۵ cm
جنس: پلی اتیلن ۳۸۴۰ ( گرید بهداشتی )

مخزن پلی اتیلن ۲۰۰۰ لیتری افقی در دو نوع تک لایه ( بی رنگ ) و سه لایه و به صورت افقی ( خوابیده ) تولید می شود . در مخزن سه لایه به دلیل وجود یک لایه تیره رنگ امکان نفوذ نور آفتاب به داخل مخزن آب وجود ندارد در نتیجه شرایط برای رشد جلبک ها فراهم نمی شود. مخازنی که از چنین ویژگی هایی برخوردار هستند با عنوان مخازن آب شرب شناخته می شوند.

مخزن آب پلی اتیلن ۲۰۰۰ لیتر سه لایه پلاستونیک به همراه مخازن ۱۰۰۰ و ۱۵۰۰ لیتر جزء پر طرفدارترین محصولات این شرکت می باشند. با توجه به اینکه هر واحد مسکونی در کلانشهری مثل تهران نیاز به ذخیره سازی ۲۵۰ لیتر آب به ازای هر شبانه روز دارد از اینرو این مخزن آب ۲۰۰۰ لیتری می تواند برای یک ساختمان ۸ واحدی انتخاب ایده آلی باشد.

این مخازن به صورت پیش فرض فاقد هر گونه اتصال ورودی و خروجی ( فیتینگ ) می باشند به همین دلیل مشتریان گرامی در صورت تمایل و در هنگام ثبت سفارش می توانند در خواست نصب این اتصالات را به کارشناسان فروش شرکت اعلام نمایند. برای نصب این اتصالات هیچگونه هزینه ای دریافت نخواهد شد و تنها مشتریان گرامی هزینه خرید اتصالات را پرداخت خواهند کرد.

لازم به ذکر است که در بازار ایران مخزن پلی اتیلن و مخزن پلاستیکی یکی می باشند و تفاوتی با یک دیگر ندارند . همچنین مخزن پلی اتیلن ۲۰۰۰ لیتری تک لایه با مخزن پلی اتیلن ۲۰۰۰ لیتری سه لایه از نظر ضخامت با یکدیگر تفاوتی ندارند و تنها تفاوت، وجود یک لایه تیره رنگ در مخازن سه لایه می باشد . در مخازن و تانکرهای پلی اتیلن تک لایه امکان مشاهده سایه خط مایعات و یا مواد درون مخزن از بیرون آن وجود دارد.

برای تولید مخازن پلی اتیلن در شرکت پلاستونیک از پلی اتیلنی استفاده شده است که کاملاً نو و استاندارد بوده به همین دلیل برای ذخیره سازی آب شرب و دیگر مواد خوراکی مناسب می باشند البته در صورتی که محل قرار گیری مخزن به گونه ای باشد که نور بتواند به آن بتابد مخازن تک لایه پیشنهاد نمی شوند.

لزوم توجه به این استاندارد ها و حفظ کیفیت محصولات موجب شده تا شرکت پلاستونیک به عنوان یکی از بهترین تولید کنندگان مخازن پلی اتیلن در ایران شناخته شود.

  • امکان نصب کلیه اتصالات و شیر قبل از ارسال در انبار کارخانه وجود دارد
  • گارانتی تعویض ۳ ساله و ۱۰ سال خدمات پس از فروش
  • ارسال از طریق باربری به سراسر کشور
  • ارسال فوری و رایگان در تهران

مخزن آب پلی اتیلن

مخزن آب پلی اتیلن ۲۰۰۰ لیتری

تصویر مخزن پلی اتیلن 2000

 

 روش های خرید مخزن پلی اتیلن افقی ۲۰۰۰ لیتر :

روش اول : تماس با شماره های ۵۵۲۱۹۸۶۱-۰۲۱ و ۵۵۲۱۹۸۶۲-۰۲۱ و ثبت سفارش تلفنی توسط کارشناسان فروش

روش دوم : مراجعه حضوری به انبار فروش به آدرس تهران خ شهید رجایی جنوب پایین تر از سه راه ایران ترانسفور انبار شرکت پلاستونیک ( قبل از مراجعه حضوری نیاز به هماهنگی می باشد )

روش دریافت مخزن پلی اتیلن ۲۰۰۰ لیتری افقی :

تهران و البرز : ارسال در همان روز ثبت سفارش و تحویل درب آدرس مشتری  ( زمان دقیق پیش از ارسال بار با شما هماهنگ خواهد شد )

سایر شهرها: ارسال از طریق دفاتر باربری

کلمات کلیدی: مخزن آب ۲۰۰۰ لیتری ، منبع آب ۲۰۰۰ لیتری ، مخزن پلی اتیلن ۲۰۰۰ لیتری ، مخازن ۲۰۰۰ لیتری پلاستیکی ، تانکر آب پلاستیکی ۲۰۰۰ لیتری ، فروش مخازن پلی اتیلن ۲۰۰۰ لیتر ، منبع پلاستیکی ۲۰۰۰ لیتری ، فروش مخزن ۲۰۰۰ لیتر ،فروش مخزن پلی اتیلن در تهران ، مخزن آب ساختمان

مطالعه مطالب زیر را نیز به شما پیشنهاد می دهیم:

شرایط ضمانت و گارانتی مخازن آب پلاستونیک
راهنمای نصب مخزن آب
لیست قیمت مخزن آب