امروز چهارشنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۷ برابر با Wednesday, 23 January , 2019

مخزن زیرپله ۱۰۰۰ لیتری

مخزن زیرپله 1000 لیتری پلی اتیلنی

مخزن زیرپله ۱۰۰۰ لیتری پلی اتیلنی
ابعاد:
طول: ۱۷۰ cm
قطر: ۹۰ cm
ارتفاع: ۱۰۵ cm
جنس: پلی اتیلن ۳۸۴۰ ( گرید بهداشتی )

مخزن زیرپله ۱۰۰۰ لیتری پلی اتیلنی در دو نوع تک لایه ( بی رنگ ) و سه لایه تولید می شود . در مخزن سه لایه به دلیل وجود یک لایه تیره رنگ امکان نفوذ نور آفتاب به داخل مخزن آب وجود ندارد در نتیجه شرایط برای رشد جلبک ها فراهم نمی شود. از اینرو برای ذخیره سازی آب شرب ، مخزن آب پلی اتیلن سه لایه توصیه می شود.

مخزن آب زیرپله ای ۱۰۰۰ لیتری به دلیل ابعاد و سایز مناسب و همچنین ارتفاع کوتاه و حجم کافی به خوبی در فضای های غیر قابل استفاده همچون زیرپله می توانند مورد استفاده قرار گیرند.

این مخزن به خوبی می تواند آب مصرفی مورد نیاز ۴ واحد مسکونی را تامین نماید. مزیت اصلی مخزن زیرپله ابعاد و شکل هندسی آن است و به خوبی در مکان هایی مخازن دیگر امکان نصب ندارند ، قابل نصب است.

این مخازن به صورت پیش فرض فاقد هر گونه اتصال ورودی و خروجی ( فیتینگ ) می باشند به همین دلیل مشتریان گرامی در صورت تمایل و در هنگام ثبت سفارش می توانند در خواست نصب این اتصالات را به کارشناسان فروش شرکت اعلام نمایند. برای نصب این اتصالات هیچگونه هزینه ای دریافت نخواهد شد و تنها مشتریان گرامی هزینه خرید اتصالات را پرداخت خواهند کرد.

لازم به ذکر است که مخازن سه لایه و مخازن تک لایه از نظر ضخامت تفاوتی با یکدیگر ندارند.

توجه به بهداشتی بودن و کیفیت محصولات در پلاستونیک باعث شده تا این شرکت به عنوان بهترین تولید کننده مخازن پلی اتیلن در ایران شناخته شود.

  • امکان نصب کلیه اتصالات و شیر قبل از ارسال در انبار کارخانه وجود دارد
  • گارانتی تعویض ۳ ساله و ۱۰ سال خدمات پس از فروش
  • ارسال از طریق باربری به سراسر کشور
  • ارسال فوری در تهران
  • مخزن زیرپله 1000 لیتری پلی اتیلنی

    مخزن زیرپله ای ۱۰۰۰ لیتری

     

مخزن آب زیرپله ای 1000 لیتری

ابعاد مخزن زیرپله ای ۱۰۰۰ لیتری

 روش های خرید مخزن پلاستیکی ۱۰۰۰ لیتری زیرپله ای :

روش اول : تماس با شماره های ۵۵۲۱۹۸۶۱-۰۲۱ و ۵۵۲۱۹۸۶۲-۰۲۱ و ثبت سفارش تلفنی توسط کارشناسان فروش

روش دوم : مراجعه حضوری به انبار فروش به آدرس تهران خ شهید رجایی جنوب پایین تر از سه راه ایران ترانسفور انبار شرکت پلاستونیک ( قبلاً مراجعه حضوری نیاز به هماهنگی می باشد )

کلمات کلیدی: مخزن زیرپله ای ، منبع زیرپله ای ، تانکر زیرپله ای ، مخزن آب ۱۰۰۰ لیتری ، تانکر آب پلاستیکی ۱۰۰۰ لیتری ، فروش مخازن پلی اتیلن ۱۰۰۰ لیتر ، مخزن مکعبی

مطالعه مطالب زیر را نیز به شما پیشنهاد می دهیم:

شرایط ضمانت و گارانتی مخازن آب پلاستونیک
راهنمای نصب مخزن آب
لیست قیمت مخزن آب