مگاپلاست ایران، حدوداً ۶ سال پیش به عنوان اولین وب سایت و فروشگاه تخصصی محصولات پلی اتیلنی نظیر مخزن پلی اتیلن تک لایه و چند لایه در شکل های مختلف، مخزن انبساط، مخزن آب پلی اتیلن، مخزن سمپاش، وان پلی اتیلن یا پلاستیکی، تابوت پلی اتیلن و  سایر محصولات پلی اتیلنی آغاز به کار نمود. از همان ابتدا ما به دنبال معرفی و فروش با کیفیت ترین محصولات تولیدی در ایران بودیم. به همین دلیل با همکاری شرکت پلاستونیک به عنوان تولید کننده ای برتر در زمین تولید محصولات پلی اتیلنی با روش روتو ملدینگ فروش خود را آغاز نمودیم.

 در این سال ها تلاش نموده ایم تا با ارائه اطلاعات صحیح و کامل از محصولات، به سوالات مشتریان در خصوص خرید مخزن آب و سایر محصولات پلی اتیلنی پاسخ داده و با ارائه خدمات گوناگونی اعم از ارسال فوری، نصب اتصالات، پیگیری سفارشات و خدمات پس از فروش تجربه خوبی در ذهن مشتریان به وجود آوریم. خوشبختانه توانسته ایم با تکیه بر این موضوعات و توجه ویژه بر اصل صداقت و ارائه با کیفیت ترین محصولات،مشتریان وفادار بسیاری در اقصی نقات کشورمان بدست آوریم.

خوشبختانه باید اعلام نماییم کارشناسان فروش ما در طی سالیان متمادی و با کسب تجربه هایی گران بها و همچنین آموزش های بروز می توانند شما را در شناخت بیشتر و مشاوره در خصوص خرید و استفاده از این محصولات یاری نمایند. برای دریافت این مشاوره ها کافی است با یکی از شماره های زیر تماس بگیرید.

۰۲۱۵۵۲۱۹۸۶۱-۰۲۱۵۵۲۱۹۸۶۲

آگاهی بخشی به شما پیش از خرید و بدون جانبداری مقرضانه از برندها و فراهم کردن تجربه ای لذت بخش از خرید اعم از خرید حضوری و غیر حضوری این محصولات باعث خوشحالی مجموعه ما خواهد بود.